V hlavnej úlohe The Rock a iPhone asistentka Siri. Film The Rock x Siri je najlepšou reklamou, akú ste za posledný čas videli!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Včera ráno uverejnil Dwayne „The Rock“ Johnson na instagram fotku, ktorá slúžila ako zaujímavé upozornenie na krátky film The Rock x Siri. Samozrejme, jedná sa o vydarenú reklamu od Apple na ich iPhone 7. Premiéra na youtube bola naplánovaná na druhý deň a tak si ju už dnes môžete užiť. Ako hovorí už názov samotný, v hlavnej úlohe sa predstaví The Rock a jeho asistentka Siri! Celý mini film má slogan „Dominate the Day“ a z The Rocka robí ešte väčšieho frajera, než naozaj je. Samozrejme, celé je to o tom, ako je herec vyťažený a koľko má za deň stretnutí a povinností. Práve pri tejto úlohe mu pomáha Siri, ktorá mu všetko pripomína a uľahčuje!

the rock x siri
Zdroj: youtube.com

Reklama dokonca dostala aj plagát, a tak si ľudia naozaj mysleli, že pôjde o ďalší, možno 10 minútový Apple film. Sám Dwayne však potvrdil, že ide čisto o reklamu na iPhone 7 a jeho výbornú virtuálnu asistentku Siri. Celé to trvá pod 4 minúty a tak si to neváhajte pozrieť! Rovnako ako skoro všetky Rockove filmy, aj táto reklama je vtipná a nereálna. Kto by predsa stíhal strihať bonsaj a ísť do vesmíru v jeden deň?! Presne tak, iba náš milovaný The Rock.

Dominate the Day!

Táto reklama má však veľkú pravdu. Siri vie všetky vaše stretnutia, počasie, novinky a práve kvôli nej môžete stíhať všetko, čo potrebujete. Len tak zo srandy, spočítajte koľko krát povedal The Rock v tejto reklame „Hey Siri“. Áno, presne tak, veľmi veľa krát. Nevadí, obe strany si predsa určite prídu na veľa peňazí. Radšej ani nechcem počuť tú sumu, ktorú herec za tieto 4 minúty vyfasoval. Spolupráca ale naozaj prekvapila, keďže je Apple známy práve kvôli ich jednoduchým „simple“ reklamám. Tak čo, koľko krát za deň požívate Siri vy?

the rock x siri
Zdroj: facebook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -