The Rock zaútočí najnovším filmom na Oscara. Vôbec ho nespoznáte, prešiel neskutočnou premenou

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dwayne Johnson vo filme The Smashing Machine

Herec kedysi dobre známy pod prezývkou The Rock sa chce vymaniť zo svojich stereotypných akčných úloh. Teraz sa sústredil na niekoľko rokov pripravovaný životopisný film, v ktorom si zahral wrestlingovú legendu. Aj napriek tomu, že sa tomuto športu sám venoval, pôjde o rolu, v akej sme ho ešte nevideli.

Sám zverejnil prvé zábery z filmu a diváci žasnú – Dwayne Johnson je vo filme The Smashing Machine úplne na nespoznanie.

Na snímke pracuje známe štúdio A24, ktoré prinieslo nielen silný triler Kolaps, ale tento rok už aj športovú drámu Železní bratia. Režisérom je Benny Sadfie, ktorý v minulosti pracoval na dráme Drahokam či seriáli The Curse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dwayne Johnson (@therock)

Neskutočná premena – The Rock s vlasmi

Príbeh sa zameria na Marka Kerra, zápasnícku hviezdu. Bol dvojnásobným šampiónom UFC a veľhlasným menom v MMA. Jeho úspechy ale poznačoval silný životný boj a to závislosť na liekoch od bolesti. Projekt má teda skúmať aj témy ľudskosti, problémov a bolesti.

Po rokoch čakania (film sa začal pripravovať ešte v roku 2019) dostávame od samotného hlavného hereckého predstaviteľa prvú snímku z filmu. Na svojom Instagrame zverejnil záber z ringu, pri ktorom by sme naozaj neverili, že ide o The Rocka. Vidíme jeho upravenú tvár a veľkým prekvapením sú aj tmavé kučeravé vlasy.

Wrestlingovú hviezdu stvárňuje bezchybne

Okrem samotnej hlavnej hviezdy vidíme pri ringu stáť aj herečku vo vedľajšej úlohe Emily Blunt. Nohy v popredí patria herečke Lindsey Gavin a vedľa herca vidíme aj skutočného, stále aktívneho boxera Oleksandra Usyka. Je olympijským víťazom z roku 2012 a stal sa novým šampiónom vo všetkých štyroch kategóriách ťažkej váhy v boxe.

Mimo oficiálnej fotografie, ktorú prezdieľalo aj štúdio A24 sa podarilo fanúšikom zachytiť aj ďalšie zábery z nakrúcania. Profil Wrestlemania poskytol niekoľko fotografií The Rocka zblízka, pri ktorom môžeme ešte detailnejšie vidieť jeho zásadné zmeny.

Čo hovoríte na to, ako vyzerá Dwayne Johnson vo filme The Smashing Machine? Ide podľa vás o skvelú premenu herca? Podarí sa mu tým vymaniť z jeho tradičných úloh? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroje: Instagram / therock; wretlemania.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -