KVÍZ – Ktorý člen skupiny Suicide Squad si ty? Urob si náš kvíz a spoznaj svojho samovraha

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Kvíz – The Suicide Squad: Samovražedná misia

DCEU sa toto leto rozrastie o úplne nový film. The Suicide Squad: Samovražedná misia bude akýmsi voľným pokračovaním prvého filmu z roku 2016, ktorý sa volal podobne ako nové pokračovanie – Suicide Squad (Jednotka samovrahov). V druhej časti sa však stretneme s takmer úplne novým tímom, ktorý predstaví veľa nových postáv. Preto sme si pre vás prepravili kvíz, v ktorom zistíte, ktorý člen Suicide Squad ste vy.

Za réžiou a scenárom filmu stojí obľúbený filmár James Gunn, ktorý je známy vďaka réžii filmu Strážcovia Galaxie a taktiež jeho pokračovania. Na treťom filme a špeciálnom vianočnom krátkom filme pracuje taktiež on. Zaujímavosťou tohto projektu je určite to, že z neho vznikne spin-off seriál Peacemaker. Ten vyjde na HBO Max v januári 2022.

Guardians of the Galaxy and Suicide Squad
Zdroj: en.buradabiliyorum.com

Tentokrát sa stretlo až 17 anti-hrdinov na jednej obrazovke

V prvom filme bolo v tíme anti-hrdinov naozaj dosť postáv, no tentokrát je ich v ňom ešte viac. Z jednotky sa ich ale niekoľko vráti. Ide o Harley Quinn (Margot Robbie), Ricka Flaga (Joel Kinnaman), Amandu Waller (Viola Davis) a Captaina Boomeranga (Jai Courtney). Nováčikov však bude viac. A pôjde naozaj o rôznych mužov, ženy, zvieratá alebo hybridy.

Silnými členmi sú určite Bloodsport (Idris Elba), Peacemaker (John Cena) alebo Thinker (Peter Capaldi). Medzi zaujímavých členov však patria skôr Polka-Dot Man (David Dastmalchian), Savant (Michael Rooker) a Mongal (Mayling Ng). Je tu aj niekoľko postáv, ktoré majú spojitosť so zvieratami – King Shark (Sylvester Stallone) a Weasel (Sean Gunn).

suicide squad
Zdroj: outloudculture.com

Menšiu spojitosť s nimi má aj Ratcatcher 2 (Daniela Melchior), ktorá vie komunikovať s krysami. Zvyšok tímu dopĺňajú atlét Javelin (Flula Borg), občas bezruký TDK (Nathan Fillion), povstalkyňa Sol Soria (Alice Braga) a nakoniec mladík so zvláštnym oblekom Blackguard (Pete Davidson). Týchto sedemnásť postáv vieme brať ako členov najnovšej Suicide Squad.

The Suicide Squad: Samovražedná misia premiéruje v kinách už tento štvrtok, 5. augusta!

Kvíz

Ktorá postava vám v kvíze vyšla? Bol to Peacemaker, Polka-Dot Man alebo dokonca Harley Quinn? Podeľte sa o váš výsledok kvízu s nami dole v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -