Gunnov The Suicide Squad dostáva spin-off s Johnom Cenom. Seriál Peacemaker uvidíme na HBO Max

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Očakávaná DC komiksovka The Suicide Squad dostáva vlastný spin-off seriál, ktorý sa pre HBO stáva vysokou prioritou. Novinka nesie názov Peacemaker a tešiť sa môžeme na prítomnosť Johna Cenu.

Režisér James Gunn sa podujme na písaní scenára a zrežíruje aj niekoľko častí, vrátane pilotnej epizódy. HBO Max si „objednalo“ osem častí a projekt opisujú ako akčnú dobrodružnú komédiu.

John Cena James Gunn The Suicide Squad spinoff
Zdroj: mashable.com

Peacemaker je prvý spin-off k filmu The Suicide Squad

Podrobnejšie informácie o deji sú stále utajené, ale predsa len sa už svetom šíria rôzne teórie. Jednou z nich je aj príbeh o pôvode Peacemakera – muža, ktorý verí v mier bez ohľadu na to, koľko ľudí musí zabiť, aby ho získal.

„Peacemaker je príležitosť ponoriť sa do aktuálnych svetových problémov prostredníctvom anti-superhrdinu. Som nadšený, že môžem rozširovať svet filmu The Suicide Squad a preniesť túto postavu z filmového DC univerza do celej jednej série. A samozrejme, spolupracovať opäť s Johnom (John Cena), Petrom (Peter Safran) a mojimi priateľmi vo Warner Bros. je tomu celému čerešničkou na torte“, spomenul vo svojom oficiálnom vyhlásení James Gunn.

John Cena James Gunn The Suicide Squad spinoff
Zdroj: collider.com

Dočká sa John Cena hereckého znovuzrodenia?

16-násobný svetový WWE šampión bude v projekte slúžiť aj ako výkonný producent a má opätovnú šancu naštartovať svoju kariéru. Takto sa k novej spolupráci vyjadril Cena:

„Už som to povedal predtým, že mi bolo nesmiernou cťou a neuveriteľnou príležitosťou byť súčasťou The Suicide Squad a spolupracovať s Jamesom (James Gunn) na fantastickom filme. Som nadšený, že s ním môžem pracovať aj na seriáli Peacemaker. Nemôžem sa dočkať, až to uvidia fanúšikovia.“

John Cena sa v posledných rokoch venuje herectvu serióznejšie, ale nie vždy sa mu podarí vyniknúť ako v minulosti. Naposledy sa podieľal na filme Dolittle, ktorý medzi úspechy zaradiť nemôžeme. Aj preto je seriál Peacemaker od HBO záchranné koleso a 43-ročnému hercovi môže táto komiksová postava len pomôcť.

Čo hovoríte na nadchádzajúci spin-off seriál k filmu The Suicide Squad, ktorý nesie názov Peacemaker? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: variety.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -