Prvý trailer na The Suicide Squad odhaľuje šialenú a necenzurovanú jazdu, ktorú si nenecháme ujsť

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Absolútne šialená Harley Quinn a žralok, ktorý odhryzuje hlavy. Tak vyzerá prvý trailer na tímovku The Suicide Squad, ktorú si netreba mýliť s Jednotkou samovrahov z roku 2016. Tentokrát si za kormidlo sadol James Gunn, režisér série Strážcovia Galaxie. Na jeden film si odbehol ku konkurenčnému štúdiu DC, ktoré mu dalo kreatívnu voľnosť. A tak to aj dopadlo.

Necenzurovaná ukážka si neberie servítok pred ústa a servíruje nám akciu s hodnotením R plnú krvi a nadávok. Čaká nás naozaj šialená akčná komédia, ktorá nám prinesie všetko, čo nám nasľubovala už spomenutá Jednotka samovrahov. Tento film bude slúžiť ako pokračovanie/reboot zároveň, takže sa dočkáme hneď niekoľkých známych tvárí.

Prvý trailer na film The Suicide Squad:

Vráti sa Margot Robbie ako šibnutá Harley Quinn, Joel Kinnaman ako elitný vojak Rick Flag, Viola Davis ako doktorka Amanda Waller a Jai Courtney ako Kapitán Boomerang. Z nových tvárí sa objavia Idris Elba, John Cena, Peter Capaldi, David Dastmalchian, Michael Rooker, Pete Davidson, Nathan Fillion a mnohí ďalší. Príjemným potvrdením je, že krvilačného žraloka King Shark stvárňuje Sylvester Stallone.

Herecký ansámbel je teda plný zvučných mien, ktoré by dokázal spojiť naozaj len James Gunn. Ten nás zároveň upozorňuje, že štúdio mu dalo úplnú voľnosť bez ohľadu na budúcnosť postáv. To znamená, že zomierať budú jedna radosť. Avšak nepochybná budúcnosť čaká Johna Cenu v úlohe Peacemakera, ktorý dostane svoj vlastný seriál.

Režisérovou inšpiráciou boli komiksy Suicide Squad z 80. rokov a predovšetkým staré vojnové filmy, ktoré sú z novinky nepochybne cítiť. Tentokrát je tím Task Force X v novom zložení vyslaný na ostrov v Južnej Amerike zničiť väzenie a laboratórium z nacistickej éry. Ich plán sa pokúsi prekaziť napríklad morská hviezdica o veľkosti paneláku. Naozaj, nerobíme si srandu.

Vydanie je naplánované na 6. augusta 2021 v kinách a na streamovacej službe HBO Max. Spin-off seriál Peacemaker s Johnom Cenom v hlavnej úlohe dorazí začiatkom budúceho roka.

Čo hovoríte na šialený prvý trailer filmu The Suicide Squad? Tiež sa neviete dočkať premiéry? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -