Skvelé sci-fi The Tomorrow War dostane pokračovanie. Aj keď netušíme prečo…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Amazon chystá The Tomorrow War 2

Iba týždeň po premiére sci-fi hitu The Tomorrow War dali štúdiá Amazon a Skydance pokračovaniu zelenú. Nemôžeme sa čudovať, film zaznamenal masívny úspech. Streamovacia služba Amazon Prime Video síce neposkytla presné čísla, no server Deadline informoval o analýze od Samba TV. Počas 4-dňového voľna v Spojených štátoch si novinku pozrelo 2,41 milióna amerických domácností.

Pre porovnanie, Tom Clancy’s Without Remorse videlo počas 3-dňového víkendu na Amazone 2,3 milióna domácností a Borat Subsequent Moviefilm zas 1,6 milióna. Ešte väčší otvárací víkend mal zaznamenať film Coming 2 America, no presnú sledovanosť nezistila ani spoločnosť Samba TV. The Tomorrow War však počas prvých 48 hodín trhal všetky rekordy Amazonu a stal sa najstreamovanejším filmom vo svete.

Podľa dostupných informácií chcú štúdiá Amazon a Skydance začať vyvíjať pokračovanie The Tomorrow War 2. Vrátiť sa má kompletné herecké obsadenie, takže Chrisa Pratta v hlavnej úlohe opäť doplnia J.K. Simmons, Yvonne Strahovski, Betty Gilpin, Sam Richardson a Edwin Hodge. Tiež sa počíta s návratom režiséra Chrisa McKaya, pre ktorého išlo o režijný debut hraného filmu. Znovu bude pracovať zo scenára od Zacha Deana.

The Tomorrow War finálny trailer
Zdroj: filmbook.com

O čom bude pokračovanie?

Bohužiaľ, o pripravovanom príbehu neboli odhalené žiadne detaily. Prvý film sme si užili plným dúškom, skvelé sci-fi prinieslo epickú akciu, humor a neočakávané emócie. No príbeh skončil celkom jednoznačne. Dan Forester (Chris Pratt) priniesol späť do prítomnosti účinný antigén a zbavil sa mimozemskej hrozby, ktorá sa skrývala pod ruským ľadovcom. Preto nerozumieme potrebe pokračovania a sme veľmi zvedaví na to, s čím tvorcovia prídu.

Do pokračovania má byť zapojené aj štúdio Paramount, ktoré malo pôvodne distribuovať film do kín. Amazon však práva od produkčnej spoločnosti Skydance odkúpil za 200 miliónov amerických dolárov. The Tomorrow War tak debutoval na platforme Prime Video vo viac ako 240 krajinách a stal sa najviac streamovaným hraným filmom tohto leta. Kladné ohlasy získal aj od viac ako 20 tisíc používateľov služby, ktorí mu dali hodnotenie 4.5 hviezdičiek z 5.

Tešíte sa na The Tomorrow War 2, alebo vás prvá časť vôbec zaujala? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: deadline.com, deadline.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -