Finálny trailer k sci-fi filmu The Tomorrow War odhalil lepší pohľad na hrozivo vyzerajúce mimozemské sily

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Amazon zverejnila finálny trailer k ich nadchádzajúcemu akčnému sci-fi trháku The Tomorrow War, ktorý sľubuje perfektný kinematografický zážitok. Film sa mal dostať do kín v decembri 2020 pod záštitou štúdia Paramount Pictures, ale z dôvodu pandémie musel byť odložený. Neskôr sa ho dokonca rozhodli predať Amazonu a tak si tento dobre vyzerajúci kúsok nakoniec vychutnáme len na malých obrazovkách. Premiéra je naplánovaná na 2. júla 2021.

Finálny trailer k sci-fi filmu The Tomorrow War:

Ako sme mohli vidieť aj v predošlých dvoch traileroch, Chris Pratt (Strážcovia Galaxie) stvárnil postavu učiteľa Dana Forestera, ktorý je zatiahnutý do futuristickej vojny. V nej musí ľudstvo bojovať proti mimozemskej rase snažiacej sa zničiť svet a zvíťaziť nad nepriateľom nebude vôbec jednoduché.

Scenár napísal Zach Dean a o réžiu sa postaral Chris McKay (LEGO® Batman vo filme). Okrem Chrisa Pratta v hlavnej úlohe vo filme účinkujú J.K. Simmons (Whiplash), Yvonne Strahovski (Predátor: Evolúcia), Betty Gilpin (Psia duša 2), Sam Richardson (Nádejná mladá žena) a veľa iných hercov.

Čo je však novinkou vo finálnom traileri, sú práve hlavní antagonisti, ktorí miestami naháňajú hrôzu. O necelý mesiac pred premiérou máme konečne obraz o tom, ako budú vyzerať a čo od nich očakávať. Sú rýchlejší, silnejší, väčší a stále hladní. Vizuálne vôbec nevyzerajú zle a nová ukážka nás konečne zaviedla do vojnou zničeného sveta v roku 2051, ktorého budúcnosť leží v rukách neskúseného bojovníka.

The Tomorrow War finálny trailer
Zdroj: filmbook.com

Oficiálny synopsa:

„Vo filme The Tomorrow War je svet ohromený, keď z roku 2051 pricestuje posádka cestujúcich v čase, aby predniesli naliehavú správu. O tridsať rokov v budúcnosti ľudstvo prehráva globálnu vojnu proti smrtiacemu mimozemskému druhu. jedinou nádejou je transport vojakov a civilistov zo súčasnosti do budúcnosti, aby sa zapojili do boja. Medzi nimi sa ocitne aj stredoškolský učiteľ a rodinný príslušník Dan Forester. Dan, odhodlaný zachrániť svet pre svoju mladú dcéru, sa spojí s brilantnou vedkyňou (Yvonne Strahovski) a odcudzeným otcom (J.K. Simmons) v zúfalej snahe prepísať osud planéty.“

Páčil sa ti finálny trailer k sci-fi filmu The Tomorrow War od Amazonu? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -