Cestuje časom, aby ochránil svet. Pozrite si trailer na akčné sci-fi The Tomorrow War s Chrisom Prattom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tridsať rokov v budúcnosti ľudstvo prehráva vojnu s mimozemskou rasou. Jedinou možnosťou na záchranu planéty je regrutovať vojakov a civilistov z prítomnosti. A to aj proti ich vôli. Služba Amazon Prime Video nám po Without Remorse prináša ďalší akčný trhák, tentokrát s prvkami sci-fi. Plnohodnotný trailer na The Tomorrow War dokazuje, že cestovanie v čase stále dokáže byť vyrozprávané originálnou cestou.

V hlavnej úlohe sa ukáže Chris Pratt (Strážcovia Galaxie) ako učiteľ Dan Forester, ktorého dcérka je jediným dôvodom na záchranu planéty. Nádej vkladáme aj do výberu režiséra, pre ktorého pôjde o debut hraného filmu. Chris McKay mal doposiaľ skúsenosti s animovanými projektmi vrátane réžie LEGO® Batman vo filme. Herecký ansámbel doplnia Yvonne Strahovski ako vedkyňa, J.K. Simmons ako Danov otec, a ďalší.

Oficiálny trailer na The Tomorrow War:

Svet je ohromený, keď z roku 2051 pricestuje skupina cestovateľov v čase, aby oznámila naliehavú správu. Tridsať rokov v budúcnosti ľudstvo prehráva celosvetovú vojnu proti smrtiacemu mimozemskému druhu. Jedinou nádejou na prežitie je transport vojakov a civilistov zo súčasnosti do budúcnosti a zapojenie sa do boja. Medzi regrutovanými je stredoškolský učiteľ a rodinkár Dan Forester (Chris Pratt).

Ten je odhodlaný zachrániť svet pre svoju malú dcéru. Spojí sa s brilantnou vedkyňou (Yvonne Strahovski) a svojim odcudzeným otcom (J.K. Simmons) v zúfalej snahe prepísať osud planéty. Tak znie oficiálna synopsa príbehu, ktorá na papieri vyzerá dosť cool. O jej prevedení sa presvedčíme už 2. júla 2021 na Amazon Prime Video.

Film mal pôvodne odpremiérovať v kinách koncom minulého roka. Samozrejme, globálna pandémia zaúradovala a premiéra bola presunutá na júl tohto roka. No medzitým stihlo štúdio Paramount predať práva na distribúciu Amazonu, takže v kinách ho neuvidíme.

Pozriete si začiatkom júla akčnú novinku s Chrisom Prattom? Dajte nám vidieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -