Seriál The Umbrella Academy je oficiálne predĺžený o ďalšiu sériu. Kedy sa začne 3. séria natáčať?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

3. séria seriálu The Umbrella Academy

Seriál The Umbrela Academy o súrodencoch so superschopnosťami, ktorí cestujú v čase, má za sebou už dve úspešné série. Niet preto divu, že platforma Netflix, cez ktorú je seriál vydávaný, ju nechala predĺžiť o ďalšiu sériu. 3. séria seriálu The Umbrella Academy sa začne natáčať už čoskoro aj s pôvodným hereckým obsadením. Viac informácií sa dozviete nižšie v článku.

Pre tých, ktorí by však nevedeli, o čom je tento seriál alebo na to nebodaj zabudli, tak to zhrniem. V jednom momente sa 43 ženám, ktoré predtým neboli tehotné, narodili deti. 7 z týchto detí si adoptoval Reginald Hargreeves, extravagantný boháč, ktorý sa ich rozhodol vychovať a spraviť z nich superhrdinov. Všetky deti mali totižto zvláštne schopnosti.

The Umbrella Academy kvíz
Zdroj: cheatsheet.com

V prvej aj druhej sérii sa museli všetci siedmi opäť spojiť, aby predišli najprv apokalypse v prítomnosti a neskôr aj apokalypse v 60. rokoch v Dallase. Prvú sa im nepodarilo zastaviť, no pri druhej už boli úspešnejší a tak sa mohli vrátiť naspäť do prítomnosti. Nanešťastie, zmenili nejaké veci v minulosti a to vyvolalo zmeny v budúcnosti, ktorým budú musieť súrodenci v ďalšej sérii čeliť.

Kedy sa začne natáčať tretia séria?

Nová séria bola ohlásená včera prostredníctvom sociálnych sietí platformy Netflix. Ako to vyzeralo napríklad na Twitteri si môžete pozrieť pod týmto článkom. S ohlásením tretej série nám však aj prišla ďalšia správa, a to, že sa produkcia, a teda natáčanie novej série začne už vo februári 2021 v Toronte. Samotný seriál by sme si tak mohli pozrieť zhruba o rok na to, ak nebudú žiadne problémy s natáčaním.

Isté je však to, že sa dočkáme ďalších 10 epizód s časovou dĺžkou zhruba okolo hodiny. Z hereckého obsadenia sa vrátia všetci herci, ktorí hrali súrodencov Hargreevsových a do svojich rolí sa majú vrátiť aj Colm Feore ako Reginald Hargreeves a Ritu Arya ako Lila. Vedúcim tohto projektu, ktorý je založený na rovnomennej komiksovej predlohe, zostane aj naďalej jeho tvorca Steve Blackman.

Tretia séria bude určite rovnako dobrá ako tie pred ňou a čo je najdôležitejšie, mohla by nám zodpovedať otázky, ktoré v nás prvá a druhá séria vyvolali. Z dejového hľadiska by sa séria mohla zamerať na vzťahy medzi The Umbrellou Academy a novou The Sparrow Academy, ktorá nám bola predstavená v posledných sekundách druhej série a na ktorú je väčšina fanúšikov zvedavá.

Ste radi, že bol tento seriál predĺžený o novú sériu? Čo od nej očakávate a čo myslíte, že v nej uvidíme? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -