Hotel Obsidian, v ktorom budú členovia The Umbrella Academy bývať v tretej sérii, sa ukazuje v novom videu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tretia séria seriálu The Umbrella Academy je bližšie každým dňom, pričom pozrieť by sme si ju mali vedieť už približne o dva týždne. V poslednom čase sme dostávali aj veľa promo materiálov hlavne v podobe plagátov a traileru, no tohtoročná udalosť Netflix Geeked Week priniesla aj jedno nové video. V ňom vidíme Hotel Obsidian, do ktorého sa členovia The Umbrella Academy nasťahujú po tom, ako budú nútení odísť zo svojho bývalého domova.

V novej časovej osi si totižto Sir Reginald Hargreeves (Colm Feore) neadoptoval Luthera (Tom Hopper), Viktora (Elliot Page), Klausa (Robert Sheehan), Diega (David Castaneda), Allison (Emmy Raver-Lampman) a Fivea (Aidan Gallagher). Namiesto nich si adoptoval Marcusa (Justin Cornwell), Fei (Britne Oldford), Aplhonsa (Jake Epstein), Sloane (Genesis Rodriguez), Bena (Justin H. Min), Jayme (Cazzie David) a Christophera (psykronická kocka).

Hotel Obsidian v The Umbrella Academy

Túto skupinku tiež nenazval The Umbrella Academy, ale The Sparrow Academy. A podľa prvých ukážok sa zdá, že mu to s nimi ide lepšie. Aj preto sa bude musieť The Umbrella Academy presunúť do nového domova. Nový klip nám ukazuje, že tým sa im aspoň na chvíľu stane Hotel Obsidian. Ide o obrovskú budovu, ktorá pôsobí ale veľmi mysteriózne, tajomne a zanedbane, pričom Klausovi je toto miesto známe. Istý čas tam zrejme prebýval.

Hotel bol podľa neho vo svojich najlepších dňoch prechodným domovom mnohých slávnych osôb. Hotel samotný je ale zrejme akousi obdobou Hotela Oblivion z komiksov. Majú však rozdielnu funkciu. Zatiaľ čo Obsidian bude zrejme len skvelým tajným útočiskom pre túto dysfunkčnú rodinu v meste, Oblivion bola v komiksoch budova postavená na odľahlej planéte a slúžila ako väzenie pre zloduchov, proti ktorým The Umbrella Academy bojovala.

Hotel Obsidian a Hotel Oblivion The Umbrella Academy
Zdroj: collider.com, screenrant.com

Tretia séria bude pokračovať tam, kde druhá skončila

Na konci druhej série sa hlavní hrdinova vrátia z roku 1963 naspäť do prítomnosti, konkrétne do ich budovy, kde bývajú. Zistia však, že kvôli zmene minulosti sa zmenila aj prítomnosť. V ich domove tak sídli iná akadémia – The Sparrow Academy. Tí však nie sú žiadnou dysfunkčnou rodinou, ale inteligentným a štýlovým tímom, ktorému nie je najlepšie postaviť sa do cesty. Toto pre nich ale nebude jediná výzva.

Cestovaním v čase totiž vytvorili časový paradox, z ktorého sa zrodil svet požierajúci Kugelblitz. Opäť budú musieť teda čeliť apokalypse, aj keď nie takej ako predtým. Ak budú teda chcieť prežiť a zachrániť túto novú časovú os (a možno sa aj konečne vrátiť do svojej pôvodnej osi, ak sa to ešte dá), budú musieť poprosiť o pomoc novú rodinu ich adoptívneho otca. A to aj napriek tomu, že s nimi nemajú najlepšie vzťahy.

Ukazuje to aj video, ktoré ste mohli nájsť vyššie. To zdieľala jedna fanúšička, ktorá ho mala možnosť vidieť počas MTV Movie & TV Awards 2022. Vidíme prvú minútu tretej série, v ktorej hneď dôjde ku konfrontácii jednej rodiny s druhou. A niektorých členov to podľa klipu bude naozaj bolieť. V každom prípade, tretiu sériu s postavami, ktoré som spomínal vyššie, ako aj s dospelým Pogom (Adam Godley) či Lilou (Ritu Arya), si pozrieme 22. júna 2022 na Netflixe.

Čo vravíte na nové videá z tretej série? Bude mať podľa vás Hotel Obsidian väčšiu úlohu než len to, že prichýli šiestich superhrdinov?

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -