Dočkáme sa spin-offu zo seriálu The Umbrella Academy? Jedna z hviezd by sa tomu nebránila

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

The Umbrella Academy spin-off

The Umbrella Academy je momentálne jedným z najobľúbenejších seriálov na Netflixe. Prvá séria zožala veľký úspech, a tak sme sa minulý víkend dočkali aj druhej série. Tá je samozrejme tiež veľkým hitom a podľa kritikov je dokonca lepšia ako prvá . Niet divu, že tvorcovia aj herci sú otvorení pre The Umbrella Academy spin-off, a to konkrétne s Klausom (Robert Sheehan), ktorý je medzi fanúšikmi veľmi populárny.

Seriál je inšpirovaný komiksami s rovnakým menom od Gerarda Waya. V jeden deň sa 43 ženám, ktoré predtým neboli tehotné, narodili deti. Milionár Sir Reginald Hargreeves si adoptoval sedem z nich a snažil sa z nich spraviť superhrdinov. Takmer všetci od neho ale odišli a opäť sa stretli až na jeho pohrebe. Museli sa však rýchlo naučiť spolupracovať, aby zabránili apokalypse, ktorá ich čakala.

the umbrella academy
Zdroj: tyla.com

Čo hovorí tvorca seriálu na spin-off?

Za celým seriálom stojí tvorca Steve Blackman. Ten sa pre Digital Spy vyjadril, že by s vyrobením spin-offov nemal problém, avšak nebude to robiť nasilu. Ak však bude cítiť, že fanúšikova po tom túžia, je tomu otvorený. Myslí si, že všetci, čo pracujú na seriáli, by tomu boli otvorení, pretože spolu radi pracujú. K hlavným postavám spin-offu sa vyjadril takto:

Myslím si, že Klaus a Ben (Justin H. Min) alebo Klaus a Diego (David Castañeda) – podľa mňa by hociktorá z týchto kombinácií bola vynikajúca pre spin-off. Myslím si, že by sa s nimi dala urobiť miniséria so štyrmi alebo šiestimi epizódami a bolo by to skvelé. Podľa mňa by dokonca aj Robert mohol mať nejakú malú vlastnú vec o Klausovi.

Steve Blackman
Steve Blackman; Zdroj: variety.com

Čo si o spin-offe myslí predstaviteľ Klausa, Robert Sheehan?

Robert Sheehan hrá v seriáli postavu Klausa, ktorý je známy aj ako Číslo 4. Klaus má schopnosť komunikovať s mŕtvymi, a dokonca ich aj na istý moment priviesť do sveta živých tak, že ich vidia aj ostatní a dokážu sa dotýkať predmetov. Klaus sa však svojich schopností bál, a preto sa stal závislým na drogách a alohole, ktoré negovali jeho schopnosti. Herec však svoju úlohu miluje.

Milujem túto celú skúsenosť. To, že môžem hrať Klausa, neberiem ako prácu, vážne. Je to naozaj sranda a je to o sprístupnení tejto záludnej božskej energie. Je to celkom prirodzená nevinnosť. Je to veľkým zdrojom tvorivosti. A urobiť toho viac? Aboslútne áno.

The Umbrella Academy Klaus
Zdroj: sk.pinterest.com

Spin-offu sa určite raz dočkáme, ak seriál bude naďalej úspešný. Už či by v spin-offe bol niektorý zo spomínaných súrodencov, alebo by sa tam ukázal Luther, Allison, The Five alebo Vanya, na tom nezáleží. Milovníci seriálu sa potešia komukoľvek. Pred spin-offmi by sme sa však mohli dočkať minimálne aspoň tretej série, keďže druhá v nás zanechala mnoho otázok.

Videli ste seriál The Umbrella Academy? S ktorou postavou by ste radi uvideli spin-off? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -