Spoznajte dysfunkčnú rodinu superhrdinov v traileri na netflixový seriál The Umbrella Academy!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Superhrdinovia sú všelijakí, no predovšetkým sú super. Užívame si, ako zápasia nielen so svojimi protivníkmi, ale aj so samými sebou. Vytvoriť však zaujímavého superhrdinu nie je také ľahké, ako sa zdá, preto sa zakaždým tešíme, keď príde nejaký nový, ktorý upúta našu pozornosť. Tentokrát ich však bude naozaj veľa. A čo je úplne najlepšie, už 15. februára dorazia na Netflix vo svojom vlastnom seriáli The Umbrella Academy. Poďme sa spolu pozrieť na rodinu superhrdinov a jej jednotlivých členov!

The Umbrella Academy trailer

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0DAmWHxeoKw]

 

Herecké obsadenie a ich unikátne postavy

Ellen Page ako Vanya – Od svojej rodiny je odcudzená, pretože zdanlivo nemá žiadne super-schopnosti. Vanya je však dôležitou postavou, ktorá si v komiksoch prechádza fázou sebaobjavovania, čo ju ešte viac vzdiali od jej rodiny.

Tom Hopper ako Luther, aka Spaceboy – Má úžasnú super-silu. Po hrôzostrašnej expedícii na Mars sa celkom vážne zranil a jeho hlava musela byť transplantovaná na telo gorily. Nepýtajte sa, prečo… Proste to tak je.

Emmy Raver-Lampman ako Allison, aka The Rumor – Doslova dokážte ovládať a meniť realitu silou svojej lži.

David Casteneda ako Diego, aka The Kraken – Navonok vyzerá ako zmiešanina Aquamana a Batmana. Dokáže zadržať dych na neobmedzený čas, čo mu vo vode dáva veľkú výhodu. Taktiež je expert v hádzaní nožov.

the umbrella academy trailer netflix
Zdroj: finder.com.au

Robert Sheehan ako Klaus, aka The Seance – Najmorbídnejšia postava celej skupinky. Jeho sily, ktoré sa prejavujú len keď je bosý, zahŕňajú levitáciu, telekinézu a schopnosť komunikovať s mŕtvymi. Keď sa v komiksoch v istom momente snaží dostať do posmrtného života, odmietnu ho v nebi aj v pekle – čo pekne vypovedá o jeho osobnosti.

Aidan Gallagher ako Number Five, aka The Boy – Bez veľkej námahy dokáže cestovať časom, pričom kvôli svojmu vzťahu s časopriestorom nestárne.

Colm Feore ako Sir Reginald Hargreeves (vodca Umbrella Academy) – Miliardár, ktorý si adoptoval deti, z ktorých spravil superhrdinský tím. Voči deťom sa správal chladno a manipulatívne, čo ich istým spôsobom poznačilo na celý život.

Adam Godley ako Pogo – Geneticky-upravený rozprávajúci šimpanz. Pogo je v Umbrella Academy akýmsi oporným bodom, pre hrdinov hrá otcovskú a opatrovateľskú úlohu.

the umbrella academy trailer netflix
Zdroj: hypable.com

Ashley Madekwe ako Detective Patch – Je v nezhode so superhrdinmi. Nepáči sa jej spôsob, akým obraňujú jej mesto pred zločinom, veci radšej robí podľa predpisov.

Mary J. Blige ako Cha-Cha – Šialený zabijak cestujúci v čase. Cha-Cha spolu so svojim partnerom Hazel verí v používanie tých najnásilnejších metód zabíjania.

Cameron Britton ako Hazel – Podľa oficiálneho popisu postavy sa s Cha-Cha poháda potom, čo ho ich krvavé dobrodružstvá prestanú baviť.

John Magaro ako Leonard Peabody – Úplne obyčajný chlapík, ktorého nikto neberie vážne. Prekvapivo si však začne s Vanyou (Ellen Page), pričom ich vzťah sa poťahá popri väčších udalostiach seriálu.

the umbrella academy trailer netflix
Zdroj: engadget.com

Seriál si na Netflixe pozrieme už 15. februára. Aj vás lákajú zaujímavé herecké obsadenie a rozmanité postavy?

Zdroj: denofgeek.com, netflix.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -