Koľko rokov má každý súrodenec po druhej sérii seriálu The Umbrella Academy?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Aktuálny vek súrodencov po druhej sérii The Umbrella Academy

Druhá séria seriálu The Umbrella Academy od Netflixu nám priniesla cestovania v čase. Súrodencov to na začiatku série totižto hodilo do Dallasu, no každého v inom časovom období. Aktuálny vek súrodencov z The Umbrella Academy je teda u každého rozdielny, lebo každý prežil rôzne dlhú dobu v minulosti. Nižšie v článku sa dozviete, koľko rokov má momentálne každý člen rodiny.

1. Luther

Luther Umbrella Academy
Zdroj: nerdist.com

Luther sa v Dallase objavil 10. apríla 1962. Osamotený Luther si našiel prácu u Jacka Rubyho ako bojovník, klubový vyhadzovač a v podstate jeho pravá ruka. S ostatnými sa stretol až o rok a sedem mesiacov neskôr. Ak teda vieme, že sa všetci súrodenci narodili 1. októbra 1989 a počas udalostí prvej série mali 29 rokov a 5 mesiacov, Luther má na konci druhej série 31 rokov.

2. Diego

diego the umbrella academy
Zdroj: cbr.com

Diego pristál v Dallase 1. septembra 1963. Keď sa dozvedel, že môže zabrániť zavraždeniu prezidenta Kennedyho, snažil sa pre to urobiť čokoľvek. To ho nakoniec doviedlo k tomu, že bol zavretý na psychiatrii. V minulosti strávil dokopy zhruba dva a pol mesiaca, čiže má ešte stále 29 rokov, no o pár mesiacov viac, ako pred udalosťami druhej série.

3. Allison

Allison The Umbrella Academy
Zdroj: readysteadycut.com

Allison sa v uličke v Dallase objavila 29. júna 1962. Zistila, že sa ocitla v období, kedy ešte černosi nemali takmer žiadne práva, a preto sa pridala k skupine bojujúcej za práva černochov. Tam si dokonca našla aj manžela. Dokopy v Dallase strávila necelé 2 roky a 5 mesiacov, čo znamená, že má momentálne 31 rokov (avšak už je blízko k veku 32).

4. Klaus

The Umbrella Academy spin-off
Zdroj: gamesradar.com

Klaus prišiel do minulosti ako prvý. V Dallase sa objavil spolu s duchom Benom ešte 11. februára 1960. Omylom sa mu podarilo zriadiť kult, ktorého vodcom bol po celý čas strávený v minulosti. Klausovi však ešte musíme pripočítať 10 mesiacov v roku 1967, ktoré tam strávil ešte v prvej sérii. Ak to všetko zrátame, zistíme, že Klaus má teraz už 34 rokov.

5. Five

the umbrella academy tretia séria
Zdroj: themoviedb.org

Five mal komplikovaný život. V trinástich sa mu podarilo preskočiť až do obdobia po apokalypse, v ktorej potom strávil 45 rokov. Chvíľu potom pracoval pre Komisiu, je však dosť možné, že v nej pracovníci nestarnú, a aj keby, tak ide o zanedbateľnú dobu. Five sa potom vrátil do minulosti a omylom do svojho 13 ročného tela, no jeho myseľ má stále 58 rokov.

6. Ben

ben umbrella academy
Zdroj: syfy.com

Ben je mŕtvy a preto technicky vzaté už nestarne. Umrel v šestnástich, no po Klausovom boku strávil ďalších 17 rokov ako duch. Aj keď rástol ako duch, bolo to zrejme len pre silné spojenie s Klausom, ktorý rástol normálne, a nie preto, aby reálne starol ako duch. Keďže skoro všade chodil s Klausom, momentálne by mal 33 alebo 34 rokov, no keďže duchovia reálne nestarnú, stále má vek, v ktorom zomrel – sladkých 16.

7. Vanya

Vanya The Umbrela Academy
Zdroj: geekgirlauthority.com

Vanya sa objavila v Dallase 12. októbra 1963. Následne na to po zrazení autom stratila pamäť, a preto žila (paradoxne) s rodinou, ktorá ju zrazila, na ich farme, kde im pomáhala so synom. Vanya strávila v minulosti asi len mesiac, čo z nej momentálne robí najmladšiu členku celej rodiny, pretože má stále 29 rokov, no je o niekoľko mesiacov mladšia ako druhý najmladší Diego.

Vek súrodencov z The Umrella Academy zoradených od najstaršieho po najmladšieho

  1. Five – 58 rokov
  2. Klaus – 34 rokov
  3. Allison – 31 rokov
  4. Luther – 31 rokov
  5. Diego – 29 rokov
  6. Vanya – 29 rokov
  7. Ben – mŕtvy ( pred smrťou – 16 rokov)
The Umbrella Academy kvíz
Zdroj: cheatsheet.com

Koniec druhej série v nás zanechal veľa otázok, no vek hlavných postáv ako jedna z otázok nebude. Je trochu zvláštne, že súrodenci, ktorý sa narodili všetci v rovnaký deň, sú odrazu vekovo odlišní, no aj to sa stane, ak človek hazarduje s cestovaním v čase. Snáď sa čoskoro potvrdí aj tretia séria, v ktorej by sme okrem možného cestovania v čase uvideli odpovede aj na naše ďalšie otázky.

Prekvapilo vás, aké sú vekové rozdiely medzi jednotlivými súrodencami? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -