Jeffrey Dean Morgan musí v traileri na horor The Unholy vyšetriť neznáme démonické sily

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Požehnanie alebo prekliatie? Najnovší trailer od spoločnosti Sony Pictures odhalil príchod nového dobre vyzerajúceho hororu The Unholy, v ktorom tvorcovia prevrátili všetky základy kresťanstva.

O réžiu sa postaral Evan Spiliotopoulos, pre ktorého bude tento filmový projekt režijným debutom. Do čela produkcie zasadla hororová ikona a jeden z najlepších režisérov súčasnosti Sam Raimi (Doctor Strange in the Multiverse of Madness).

Trailer na horor The Unholy:

The Unholy začína mladým sluchovo postihnutým dievčaťom menom Alice (Cricket Brown), ktorá jedného dňa začne nevysvetliteľne počuť, hovoriť a uzdravovať chorých. Ľudia tento jav začnú pripisovať k zázraku znovuzrodenia Panny Márie, ale nie je všetko zlato čo sa blyští.

Tento nezvyčajný prípad začne vyšetrovať investigatívny novinár (Jeffrey Dean Morgan), ktorý dúfa, že ním oživí vyhasínajúcu kariéru. Keď sa však okolo neho začnú stupňovať desivé udalosti, musí si klásť otázku, či skutočne ide o dielo Panny Márie alebo niečo oveľa zlovestnejšie.

The unholy trailer
Zdroj: irmonline.com

Podľa románu od „britského Stephena Kinga“

Táto filmová adaptácia bola natočená podľa knižnej predlohy hororového románu Shrine, ktorý napísal britský spisovateľ James Herbert v roku 1983. Jeho kniha sa zaoberá témami náboženskej mizérie, masovej hystérie a liečiteľskými schopnosťami viery v spojitosti s démonickými prvkami. Herbert je úžasný a plodný autor hororov, ktorého často považujú za britskú verziu ikonického spisovateľa Stephena Kinga.

Vo filme si okrem Jeffreyho Deana Morgana (The Walking Dead) a Cricket Brown zahrajú herci ako Katie Aselton, William Sadler, Diogo Morgado a Cary Elwes. Premiéru tvorcovia stanovili na Veľký piatok 2. apríla 2021. Novinka bude samozrejme premietaná len v amerických kinách, ale u nás na Slovensku ju postupom času s veľkou pravdepodobnosťou nájdeš na rôznych streamovacích platformách.

The Unholy plagát
Zdroj: wikipedia.org

Čo hovoríš na horor The Unholy, ktorého trailer odhalil desivé tajomstvo medzi kresťanstvom a diablom samotným? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -