Negan je spať! Nový trailer k sérii The Walking Dead: Dead City odhaľuje New York zamorený zombies

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Skvelá správa pre fanúšikov obľúbeného seriálu The Walking Dead. Hlavná dejová linka s Rickom Grimesom (Andrew Lincoln) síce skončila, ale príbeh pokračuje. AMC totiž nedávno zverejnilo nový trailer k vzrušujúcej sérii The Walking Dead: Dead City, v ktorej sa objavia staré známe postavy.

V hlavných úlohách sa predstaví duo, ktoré by nečakal pravdepodobne nikto. Negan (Jeffrey Dean Morgan) a Maggie (Lauren Cohan) bok po boku, keď odvážne bojujú v New Yorku pri hľadaní jej strateného syna. Ako to však v tomto svete chodí, Manhattan je zamorený zombies, ktorí čakajú na čerstvé ľudské mäso.

Nový trailer k sérii The Walking Dead: Dead City

Trailer na The Walking Dead: Dead City jasne ukazuje, že uväzniť sa na ostrove na vrchole sveta ovládaného zombies nie je v žiadnom prípade dobrý nápad. Hlavné postavy ale nemajú na výber. Buď idú do toho spolu alebo nechajú Maggienho syna zožrať hordami „mŕtvych chodcov“, ktorí obývajú všetky kúty kedysi slávneho mesta.

Taktiež vidieť krásne uzavretie kruhu medzi Neganom a Maggie. Zatiaľ čo vo vlajkovej sérii sú najväčšími nepriateľmi, situácia sa v závere zlepšuje. V pripravovanom seriáli sa tak vydajú na cestu divokou krajinou za cieľom oslobodiť uneseného syna. Dôvodom únosu je samozrejme Negan a jeho nepekná minulosť. Preživší na ostrove totiž veľmi dobre vedia o koho sa jedná a nepáči sa im, že práve on kráča po ich „domove“.

A to nie je všetko. Zdá sa, že The Walking Dead: Dead City nájde priestor aj na predvedenie niektorých udalostí, ktoré sa môžu stať iba v postapokalyptickom svete. Najväčšou záhadou bude zvláštny prsteň, ktorý Negan a Maggie nájdu v opustenej budove. Ale čo to znamená? Bojujú ľudia so zombies? Bojujú zombies medzi sebou? Jeden prsteň odkryl veľa otázok, ale na odpoveď si ešte niekoľko týždňov počkáme.

Oficiálna synopsa seriálu:

The Walking Dead: Dead City sleduje obľúbené postavy Maggie (Cohan) a Negana (Morgan), ktorí cestujú do postapokalyptického Manhattanu, ktorý je už dávno odrezaný od pevniny. Rozpadajúce sa mesto je plné mŕtvych a preživších, ktorí si z New Yorku urobili vlastný svet plný anarchie, nebezpečenstva, krásy a teroru.

Showrunnerom série je Eli Jorné, ktorý pracoval ako producent a scenárista na vlajkovom seriáli. Aj keď sa hlavná séria skončila v roku 2022 po jedenástich sezónach, svet The Walking Dead je sotva dokončený: Fear the Walking Dead stále vysiela svoje posledné epizódy, zatiaľ čo ostatných fanúšikov poteší aj nadchádzajúci spin-off The Walking Dead: Daryl Dixon a zatiaľ nepomenovaná séria na čele s Rickom a Michonne (Danai Gurira).

The Walking Dead: Dead City plagát
zdroj: imdb

The Walking Dead: Dead City dorazí na stanicu AMC a AMC+ už budúci mesiac 18. júna 2023.

Páčil sa ti nový trailer k seriálu The Walking Dead: Dead City? Názor nám nezabudnite zanechať v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -