Nemysliteľný crossover sa stáva realitou! Seriály The Walking Dead a Fear The Walking Dead sa konečne prepoja!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dlhoočakávaný crossover je oficiálne tu! Máme aj prvú promo fotku!

Konečne prišla správa, na ktorú všetci fanúšikovia oboch seriálov zo sveta Walking Dead ukrutne čakali. To, čo sa totižto dlho označovalo za nemožné, je totižto konečne opakom. Seriálový vesmír z prostredia zombíkov si teda po dvoch rokoch konečne našiel svoj mostík medzi ich dvoma dejovými linkami. Reč je pochopiteľne o seriáloch The Walking Dead, a jeho mladšom bratovi Fear The Walking Dead, ktoré sú oba veľmi populárne.

Pred dvoma rokmi sa fanúšikovia sťažovali, že prečo sa robí Walking Dead spin-off. Avšak nenamietali, keďže to bola šanca, ako uvidieť ich milované postavy ešte raz. Fear The Walking Dead navyše sľubovalo, že nepreskočia rannú fázu apokalypsy, takže seriál mal naozaj veľký potenciál. Bohužiaľ, seriál túto fázu preskočil a mnoho fanúšikov už tvrdí, že je to len druhé Walking Dead. Avšak, sledovanosť si drží a podľa mnohých kritikov figuruje už ako samostatná show. Ak ste to teda so seriálom už chceli vzdať, konečne budete mať dôvod, aby ste tak neurobili.

„Myslím, že sme sa konečne v seriáli Fear The Walking Dead dostali tam, kde sa môžme začať s vecami hrať. Poviem k tomu len jednu vec a tou je, že budeme mať postavu, ktorá sa objaví v jednom seriáli a potom aj v tom druhom. Nepoviem však o koho ide, ani z ktorého seriálu pôjde do ktorého.“ vyjadril sa tvorca komiksov a producent oboch seriálov, Robert Kirkman. Musíme povedať, že lepšie správy sme snáď ani nemohli počuť. Oba seriály teda budú opäť niečím nové a zase niečím okorenené. Hlavné však určite bude to, aby crossover nepoplietol ľudí, ktorí sledujú len jeden seriál. Ja si však myslím, že to v tomto prípade nehrozí. Vravíme tu totižto o dvoch profíkoch v rámci televízneho žánru!

Potešili vás správy o vytúženom crossoveri medzi týmito dvoma seriálmi? Kto si myslíte, že bude zmieňovaná postava, ktorá sa objaví v oboch seriáloch? Ktorý seriál máte radšej? Napíšte nám do komentárov, a nezabudnite, The Walking Dead je tu už o pár dní!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -