Ďalší odchod z The Walking Dead! Ktorú herečku už v 10. sérii neuvidíme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ďalší odchod z The Walking Dead!

Príbeh o rodine, avšak vyrozprávaný bez nej. Presne toto sa stalo z niekdajšieho seriálového fenoménu The Walking Dead. Po celé tie roky čo seriál beží na stanici AMC ste mohli vidieť umierať mnohé postavy. Vždy to však bolo kvôli posunu v deji alebo napätiu. V posledných mesiacoch ale začali postavy odchádzať z úplne iných dôvodov. S upadajúcou kvalitou seriálu v ňom totiž nechcú učinkovať už ani hlavní herci.

Všetko započalo odchodom Chandlera Riggsa ako Carla. Ľady sa však prelomili až keď svoj odchod ohlásil herec Andrew Lincoln, predstaviteľ hlavnej postavy, Ricka. K nemu sa potom pridala ešte aj Maggie, teda herečka Lauren Cohan. Z pôvodných postáv tak v seriáli ostali len Michonne, Darryl a Carol. Avšak nie nadlho. Práve dnes ohlásila svoj odchod ďalšia herečka.

deviata séria The Walking Dead časový skok
Zdroj: serieously.com

Ide práve o Danu Guriru, ktorú sme dlhé roky výdavali s katanou v ruke ako Michonne. Jej postava si toho za tie roky prešla naozaj mnohým. Z divnej členky Rickovej partie sa stala matka Rickovho tretieho dieťaťa. Neskôr dokonca prevzala pozíciu líderky mesta Alexandria. Vzhľadom na to, že sa musí starať o celú kolóniu ale aj dve Rickove deti, jej odchod bude nepochybne veľmi zaujímavý.

Ide však o veľmi logickú vec. Danai Gurira momentálne zažíva skvelé obdobie, keďže hviezdi medzi hlavnými postavami filmu Black Panther. Logicky sa teda objavila aj v najväčšom filme minulého roka, Avengers: Infinity War. V nasledujúcich rokoch ju tak uvidíme v pokračovaní Avengers: Endgame ale aj ďalšom veľkom filme, Godzilla vs. Kong. Gurira odíde zo seriálu The Walking Dead počas 10. série. Jej návrat do troch filmov s Rickom Grimesom sa však nevylučuje.

Čo hovoríte na odchod Michonne zo seriálu? Boli by ste radi, keby sme ju ešte niekedy videli? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -