Úniky informácií tvrdia, že herná séria The Walking Dead bude pokračovať

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Potenciálny únik informácií nás oboznámil, že známa herná séria The Walking Dead od Telltale Games sa dočká piatej sezóny. Unikli informácie aj o tom, že vývojári pracujú aj na The Wolf Among Us 2 a novom Tales of Borderlands, ale všetko to treba brať s rezervou, pretože nič nie je oficiálne potvrdené.

The Walking Dead
Zdroj: wall.alphacoders.com

Rok 2018 pre hráčov skvelým. Vydalo sa mnoho výborných hier, no pre jednu sériu nastal bohužiaľ koniec. Hra The Walking Dead: The Final Season priniesla totižto posledné 4 epizódy, kde sme prežili s Clementine posledné momenty. S vydaním štvrtej epizódy boli nejaké problémy, no napokon vyšla.

Informácie sa objavili na Reddite r/GamingLeaksAndRumors. Hra vraj tentokrát nebude mať epizódy, no bude takisto dlhá, ako s epizódami. Hru by mali ukázať počas PC Game Show a má byť exkluzivitou pre Epic Games Store. Bohužiaľ ale tieto informácie nie sú pravdivé.

Pár dní prešlo a k týmto únikom informácií sa vyjadrilo Skybound Games. „Zatiaľ nemáme žiadne plány pre Season 5.“ Vyzerá to tak, že pokračovania The Walking Dead sa tak skoro nedočkáme, ak vôbec.

Myslíte si, že by The Walking Dead séria od Telltale mala pokračovať? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: reddit.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -