Comic-Con: 9. séria seriálu The Walking Dead dostala trailer, rovnako ako aj Fear the Walking Dead!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už určite viete, sviatok pre všetkých milovníkov filmov a seriálov je v plnom prúde! Máme tým na mysli akciu Comic-Con 2018, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v San Diegu. Svoj panel tam mala aj stanica AMC, ktorá počas svojej prezentácie odhalila hneď dva nové trailery! Jeden z nich samozrejme patrí deviatej sérii seriálu The Walking Dead, na ktorú sa všetci tak urputne tešia. Predsa len, hlavnú postavu – Ricka Grimesa v nej uvidíme posledný krát… Druhý trailer patrí spin-off seriálu Fear the Walking Dead, ktorý má pred sebou druhú polovicu štvrtej série. Kedy si budeme tieto seriály opäť môcť pozrieť?

The Walking Dead Trailer – 9. séria

Pár dni dozadu sme mali tú možnosť vidieť krátky teaser na očakávanú 9. sériu seriálu The Walking Dead. To nám jasne naznačilo, že si počas Comic-Conu užijeme celý, dokonca viac ako 5-minútový trailer. Na pripravovanú sériu sa neuveriteľne tešíme, no zároveň sa jej naozaj bojíme. Hlavnú postavu celého seriálu a lídra Ricka Grimesa v nej totižto uvidíme úplne naposledy. Herec Andrew Lincoln sa ukáže len v prvej polovici série, zatiaľ čo jeho post ťahúňa seriálu preberie Daryl Dixon (Norman Reedus). Čo všetko môžeme v nasledujúcej sérii očakávať? Všetko podstatné ohľadom nej nájdete v tomto článku!

Fear the Walking Dead Trailer – Druhá polovica 4. série

Druhým trailerom tohto večera je spin-off seriál Fear the Walking Dead. Toho aktuálne čaká druhá polovica štvrtej série, kedže sme naposledy videli midseason finale. Presnejšie uvidíme ešte osem častí, ktoré sa začnú vysielať už 12. augusta. Na deviatu sériu TWD si však ešte chvíľu počkáme, pretože ju uvidíme až 7. októbra. Herec Andrew Lincoln potvrdil počas prezentácie svoj odchod a zdelil nám jasnú správu:

„Toto bude moja posledná séria, ktorú hrám ako Rick Grimes. Milujem tento seriál. Znamená pre mňa všetko. Milujem ľudí, ktorí túto show tvoria. Najmä milujem ľudí, ktorí tento seriál sledujú.“

Tak čo, na ktorý zo seriálov sa tešíte viac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -