SeriályTrailery

Trailer na ôsmu sériu The Walking Dead je zverejnený! Máme sa ešte na čo tešiť?

8. séria The Walking Dead prichádza s úžasným Comic-Con trailerom!

The Walking Dead je stále jeden z najpopulárnejších seriálov súčasnosti. To “stále” som však povedať musel. Ak ste dlhoročný fanúšik seriálu viete, že posledná séria za veľa nestála. Diali sa v nej perfektné veci, no v šestnástich epizódach to bolo až moc roztiahnuté. Niektoré epizódy pôsobili úplne zbytočne a nudne. O tomto všetko sa ale dozvedeli už aj samotní tvorcovia.

Na včerajšom Comic-Cone tvorcovia rýchlo začali sľubovať, ako moc odlišná táto nová séria bude. Vraj sa máme tešiť na rýchlu a akciou nabitú ôsmu sériu. Tvorcovia teda sľubujú úplny opak tej predošlej. Mali by sme im však veriť? Nuž, ak nie ich slovám tak aspoň traileru. Päťminútový trailer na ôsmu sériu je momentálne pre každého fanúšika splnený Walking Dead sen. Prečo? Veď pozrite sa sami:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5Ow-nxswazg]

Trailer je rýchly, svižný a ako spomínali tvorcovia, aj veľmi akciou nabitý. Ak je teda táto ukážka zvesťou toho, aká bude nová sezóna, určite sa je znova na čo tešiť. Na comic-cone mali všetci herci a tvorcovia skvelý čas. Andrew Lincoln (Rick) si zaspomínal na časy, kedy ukázali trailer na prvú sériu. Vraj to bol neskutočný pocit a je rád, že sa zo seriálu stal takýto fenomén. Pre všetkých zombie nadšencov sa tvorca Robert Kirman rozrozprával o tom, že liek v tomto seriály nikdy neuvidíme. Vraj to nikdy nebola a ani nebude priorita pre tieto postavy. The Walking Dead sa so svojou ôsmou sériou vracia už 22. októbra, a my sa už teraz nevieme dočkať na nové epizódy.

Čo vravíte na trailer na ôsmu sériu? Boli ste fanúšikom predošlej sezóny, alebo patríte skôr k tým, čo sa im to zdalo až moc natiahnuté? Čo očakávate od novej série? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Seriály

  V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

  Pridaj komentár