Ďaľší seriál zo sveta The Walking Dead dostáva oficiálny názov a ukážku

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Seriál, ktorý budúci rok oslavuje 10. výročie, nám ešte stále má čo povedať. The Walking Dead od autora Roberta Kirkmana sa dočkal seriálového spracovania v roku 2010 a stále pokračuje.

Zatiaľ čo jeho komiksová predloha tento rok nečakane dorazila na koniec svojho príbehu, seriál je otvorený novým možnostiam. To potvrdzuje aj nový seriál, ktorý nám svet The Walking Dead znova o niečo rozšíri.

The Walking Dead: World Beyond
Zdroj: ign.com

Druhý spin-off zo sveta Živých mŕtvych

Vďaka svojmu neuveriteľnému úspechu počas rokov, čo tu s nami The Walking Dead je, si vo svete vybudoval veľkú značku a mnoho fanúšikov. Práve z toho dôvodu sa tvorcovia seriálu rozhodli nevyčkávať a plne pracujú na ďalších príbehoch. V roku 2015 nám na obrazovky priniesli úplne prvý spin-off z tohto sveta.

Fear the Walking Dead, ktorý sa sústreďuje predovšetkým na začiatok apokalypsy, sa k nám vráti budúci rok už v 6. sérii. V roku 2020 sa taktiež dočkáme už druhého spin-offu pod názvom The Walking Dead: World Beyond.

Nie je zatiaľ úplne známe o čom seriál bude, no mali by sme sa ocitnúť už v prebiehajúcej apokalypse, kde naši hrdinovia sú už ostrieľaní a skúsení. Mali by sme dostať aj viacero odpovedí o záhadných vojakoch s vrtuľníkmi a teda aj nové informácie o hrdinovi z kmeňového seriálu, Rickovi Grimesovi.

https://youtu.be/dOf0wdg05hc

The Walking Dead: World Beyond

Za posledné roky sledovanosť seriálu rapídne klesla. Má to na svedomí ex-showrunner Scott Gimple, ktorý aktuálne dohliada na prvý spin-off. Nakoľko seriál už nemá také čísla ako kedysi, tak stále je to najsledovanejší seriál na stanici AMC.

Je teda len otázkou času, ako fanúšikovia príjmu nadchádzajúci seriál, ktorý k nám príde na jar roku 2020. Mimo iného sa budúci rok môžeme tešiť na prvý film z pripravovanej trilógie o Rickovi Grimesovi, ktorý by sme mali vidieť taktiež už budúci rok!

Stále prebiehajú aj špekulácie o iných filmoch, medzi ktoré môžeme zaradiť aj samostatný celovečerný film o Neganovi. Scott Gimple tiež povedal, že sa môžeme tešiť aj na krátke mini príbehy, ktoré k nám dorazia v nasledujúcich rokoch.

A čo vy? Dáte šancu novému príbehu zo sveta Walking Dead?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -