Akú veľkú rolu bude mať superhrdinka The Wasp vo filme Ant-Man 3? Režisér filmu nám to prezradil

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

The Wasp vo filme Ant-Man 3

Ant-Man a jeho pokračovanie Ant-Man a Wasp patria k vtipným, no mierne podceňovaným Marvel filmom. Ak by však nebolo Ant-Mana a Quantum Realm, udalosti vo filme Avengers: Endgame by sa nestali. Sám by však veľa vecí nezvládol, a preto si našiel partnerku The Wasp , ktorá sa má ukázať aj vo filme Ant-Man 3. Aká veľká však bude jej rola v tretej časti?

Odpoveď na to nám dal režisér Peyton Reed. Práve on nám napríklad cez prvé dva filmy priniesol do MCU aj Quantum Realm, vďaka ktorému bolo neskôr možné cestovať v čase. Avengeri sa tak cez tento „časopriestor“ dostali do minulosti, odkiaľ boli schopní získať Kamene nekonečna a pomocou nich potom porazili Thanosa a vrátili všetkých späť.

Ant-Man a Wasp
Quantum Realm; Zdroj: inverse.com

Akú veľkú rolu bude mať podľa Peytona Reeda The Wasp v novom filme?

Režisér má o filme istú predstavu a na projekte pracuje aj teraz počas obdobia koronavírusu. Pred samotným natáčaním je totiž potrebné ešte zodpovedať niekoľko otázok. Jednou z otázok je aj veľkosť role superhrdinky The Wasp, ktorá zohrala kľúčovú rolu v predchádzajúcom filme, vďaka čomu sa dostala aj do názvu filmu. Režisér nám dal k tejto téme takéto vyjadrenie:

„Oni dvaja sú partneri a ona je veľmi, veľmi dôležitá časť ich partnerstva. A to bola veľmi potešujúca vec, hádam, že technicky sme boli prvý Marvel film, ktorý mal v názve ženskú hrdinku. Nájdenie tejto rovnováhy vo filme bolo pre mňa veľmi dôležité, pretože historicky to je z veľkej časti mužské ihrisko. To sa teraz ale vážne, vážne mení skvelým spôsobom.“

Ant-Man 3

Ant-Man a Wasp sa zameral na cestovanie do Quantum Realm a záchranu Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), manželku Hanka Pyma (Michael Douglas) a matku Hope (Evangeline Lilly). Do toho všetkého sa ešte museli hlavné postavy brániť pred Ghost (Hannah John-Kamen), ktorá dokáže prechádzať cez objekty, a ktorá spolupracuje s Pymovým starým kolegom Billom Fosterom (Laurence Fishburne).

Môžeme očakávať, že v tretom pokračovaní uvidíme väčšinu už spomínaného hereckého obsadenia na čele s predstaviteľom Ant-Mana Paulom Ruddom. Vrátiť by sa mohol aj Michael Peña ako Ant-Manov kamarát Luis. Film by sme mohli vidieť niekedy v rozmedzí rokov 2022-2023, no film zatiaľ ešte nemá rezervovaný presný dátum premiéry. O deji filmu nemáme taktiež žiadne informácie.

ant-man and the wasp trailer
Zdroj: 1905.com

Pre momentálnu situáciu vo svete sa dá ťažko odhadnúť, či film uvidíme vtedy, ako nám to štúdio sľúbi. Všetko sa mení zo dňa na deň, no dobrým znakom je, že režisér pracoval na filme aj teraz počas pandémie. Ak sa už neviete dočkať nových Marvel filmov, potešíme vás, pretože už 6. novembra 2020 k nám do kín zavíta prequelový sólový film Black Widow.

Máte radi filmy o superhrdinovi Ant-Manovi? Ako sa vám vo filmoch pozdávala superhrdinka The Wasp? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -