Spevák The Weeknd bude mať virtuálny koncert, no jeho platformou nebude hra Fortnite

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Celosvetová pandémia koronavírusu zapríčinila boom virtuálnych koncertov. Tie najúspešnejšie sa konali v hre Fortnite, kde vystúpili mená ako Travis Scott, Marshmello, Diplo a mnoho ďalších. Novému trendu sa nevyhne ani R&B spevák The Weeknd, ktorý v marci tohto roku vydal úspešný štúdiový album After Hours.

the weeknd tiktok
Zdroj: TikTok

The Weeknd v appke TikTok

Jeho platformou však nebude Fortnite, ale čínska aplikácia TikTok, ktorá aktuálna zvádza ťažký boj so Spojenými štátmi. Spevák odohrá skladby zo svojho najnovšieho albumu, no jeho tvár nahradí digitálny avatar. Diváci sa však môžu tešiť na vzájomnú interakciu s interprétom počas toho, ako bude vystupovať. Spoločnosť tvrdí, že pôjde o vôbec prvý zážitok svojho druhu.

Virtuálny koncert sa odohrá 7. augusta 2020. V našom lokálnom čase to však bude v sobotu, 8. augusta o 2:30 nadránom.

Zaujal vás The Weeknd a jeho virtuálne predstavenie, alebo ste odporcami aplikácie TikTok? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -