Seriál The Witcher: Blood Origin od Netflixu spoznal meno hlavnej herečky v úlohe elfskej bojovníčky Eile

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix oznámil malinký kúsok z hereckého obsadenia ich nadchádzajúceho pokračovania k úspešnej sérii Zaklínač. Pripravovaná novinka s názvom The Witcher: Blood Origin nám vyrozpráva príbeh z dávnych čias.

Limitovaná séria bude obsahovať 6 častí a tentokrát navštívime elfský svet zasadený 1200 rokov pred narodením legendárneho lovca príšer Geralta z Rivie, ktorého si v seriáli zahral Henry Cavill (Muž z Ocele).

The Witcher: Blood Origin
Zdroj: nag.co.za

Poznáme meno hlavnej herečky v seriáli The Witcher: Blood Origin

Na malej obrazovke uvidíme v hlavnej úlohe Jodie TurnerSmith ako elfskú bojovníčku Eile, ktorá opustila svoj ľud a pozíciu strážkyne kráľovnej, aby sa stala kočovnou hudobníčkou. No jej osud ju zavedie späť do kráľovstva, kde musí vykonať zatiaľ neznámu pomstu.

Herečka je vo filmovej brandži uznávanou osobnosťou a podarilo sa jej získať kritické uznanie za úlohu vo filme Queen and Slim. Najbližšie ju uvidíme ako kráľovnú Anne Boleyn v pripravovanej minisérii pre britskú stanicu Channel 5. V minulosti spolupracovala aj s Netflixom pri seriáli Nightflyers.

serial the witcher druha seria
Zdroj: redanianintelligence.com

Okrem toho si zahrala v seriáloch ako Posledná loď, Mad Dogs a True Blood: Pravá krv. Uvidíme ju taktiež aj v pripravovanom filme After Yang alebo v akčnej vojnovej dráme Bez výčitiek s Michaelom B. Jordanom.

Čo všetko už vieme?

Scenárista seriálu The Witcher Declan de Barra je showrunnerom pripravovanej série. Pri výrobe nebude chýbať ani autor kníh Andrzej Sapkowski ako kreatívny konzultant. Netflix taktiež uvedie animovaný spin-off The Witcher: Nightmare of the Wolf zameraný na pôvodný príbeh Geraltovho mentora Vesemira.

The Witcher: Blood Origin
Zdroj: tenor.com

Čo sa týka druhej série očakávaného seriálu The Witcher, natáčanie bolo z dôvodu pandémie COVID-19 odložené na neurčito. Výroba bola síce pred nejakým časom obnovená, ale stále zhoršujúca sa situácia opäť pozastavila celý proces. Tvorcovia seriálu však dúfajú, že druhú sériu uvidíme koncom roka 2021.

Dátum vydania The Witcher: Blood Origin zatiaľ nepoznáme, ale o všetkých aktualizáciách ohľadom tejto fascinujúcej série vás budeme informovať. Do tej doby si nezabudnite otvoriť Netflix a pozrieť seriál The Witcher minimálne raz.

Čo hovoríte na meno herečky v pripravovanom seriáli The Witcher: Blood Origin? Vybral si Netflix správne? O názor sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -