Nový trailer k anime filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf ťa naladí na ďalšie epické dobrodružstvá zo sveta Zaklínača

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Juhokórejsko-americký animovaný fantazijný film od Netflixu s názvom The Witcher: Nightmare of the Wolf odhalil nový epický trailer. Dejovo sa ocitneme pre udalosťami hranej série Zaklínača s Geraltom, ale to nám nijako prekážať nemusí. Hlavná postava Vesemír taktiež sľubuje hodiny nezabudnuteľnej akcie, počas ktorej ho budú sprevádzať temné a hrozivé nebezpečenstvá.

Okrem traileru sme sa dočkali aj odhalenia anglického hlasového obsadenia filmu a v hlavnej úlohe mladého Vesemíra budeš počuť kvalitného herca Thea Jamesa (Castlevania). Kompletný zoznam hlasového obsadenia pozostáva z hercov – Lara Pulver (Sherlock) ako TetraGraham McTavish (Outlander) ako Deglan a Mary McDonnell (Hviezdna loď Galactica) ako Lady Zerbst. Očakávaný animovaný film dorazí na malé obrazovky už tento mesiac, 23. augusta 2021. Dĺžka filmu sa odhaduje na približne 81 minút.

Nový epický trailer k anime filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf

Tentokrát preskúmame dobu pred Geraltom z Rivie. Príbeh nás zavedie do obdobia, v ktorom bol hlavným zaklínačom Vesemír. A keď začne zvláštne monštrum terorizovať kráľovstvo, Vesemír sa ocitne v desivom dobrodružstve, ktoré ho prinúti postaviť sa démonom vlastnej minulosti. Tých démonov však bude oveľa viac a scenáristka filmu Lauren Schmidt Hissrich pod záštitou režiséra Kwanga Il Hana si pre všetkých fanúšikov Zaklínača pripravila veľa napínavých momentov.

„Ešte pred Geraltom bol Vesemír, domýšľavý mladý zaklínač, ktorý sa vždy tešil zo zabíjania monštier za peniaze. Ale keď v krajine stúpne veľmi nebezpečná nová moc, Vesemír zisťuje, že niektoré čarodejnícke práce nie sú len o peniazoch,“ znie oficiálna synopsa.

The Witcher: Nightmare od the Wolf nový trailer
Zdroj: movieweb.com

Páčil sa ti nový oficiálny trailer k epickému animovanému filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf? Názor nám môžeš zanechať do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -