Anime film zo sveta Zaklínača predvádza v novom traileri perfektné animácie, skvelé postavy a nové príšery

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší animovaný výtvor od Netflixu sa dočkal prvej oficiálnej ukážky. Trailer k filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf odhaľuje príchod Geraltovho mentora Vesemíra, ktorý bude čeliť naozaj obrovskému počtu temných nepriateľov. Nový prírastok z fantazijného sveta Zaklínača si užiješ na malej obrazovke už budúci mesiac 23. augusta 2021.

Okrem traileru sme sa dočkali aj odhalenia anglického hlasového obsadenia filmu a v hlavnej úlohe mladého Vesemíra môžeš počuť kvalitného herca Thea Jamesa. Jeho hlas sa objavil aj v anime seriáli Castlevania, kde ho od roku 2018 prepožičiava Hectorovi. Medzi jeho najznámejšie herecké výkony patrí vystúpenie v úspešnej filmovej trilógii – Divergencia (2014), Rezistencia (2015) a Experiment (2016).

Oficiálny trailer k anime filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf

Tentokrát preskúmame dobu pred Geraltom z Rivie. Príbeh nás zavedie do obdobia, v ktorom bol hlavným zaklínačom Vesemír. A keď začne zvláštne monštrum terorizovať kráľovstvo, Vesemír sa ocitne v desivom dobrodružstve, ktoré ho prinúti postaviť sa démonom vlastnej minulosti. Tých démonov však bude oveľa viac a scenáristka filmu Lauren Schmidt Hissrich pod záštitou režiséra Kwanga Il Hana si pre všetkých fanúšikov Zaklínača pripravila veľa napínavých momentov.

Čo sa týka hlasového obsadenia, spoznali sme kompletný zoznam hercov a ich postáv. V hlavnej úlohe bude spomínaný Theo James, ktorý si zahral mladého Vesemíra aj v seriáli Zaklínač. Ďalej hrajú Lara Pulver (Sherlock) ako Tetra, Graham McTavish (Outlander) ako Deglan a Mary McDonnell (Hviezdna loď Galactica) ako Lady Zerbst.

The Witcher: Nightmare of the Wolf trailer
Tetra; Zdroj: collider.com

Oficiálna synopsa:

„Ešte pred Geraltom bol Vesemír, domýšľavý mladý zaklínač, ktorý sa vždy tešil zo zabíjania monštier za peniaze. Ale keď v krajine stúpne veľmi nebezpečná nová moc, Vesemír zisťuje, že niektoré čarodejnícke práce nie sú len o peniazoch. Vesemír sa ocitne v desivom dobrodružstve, ktorého ho prinúti postaviť sa démonom svojej minulosti.“

Páčila sa ti nová ukážka k anime filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf od Netflixu? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -