Prvý trailer k animovanému filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf prezrádza letný dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na začiatku bola kniha od Andrzeja Sapkowskeho, potom sa na svetlo sveta dostala prvá videohra a o niekoľko rokov sme sa dočkali aj hranej série. Franšíza Zaklínač patrí stále medzi najpopulárnejšie na svete a príchod nového animovaného filmu to len potvrdzuje. The Witcher: Nightmare of the Wolf rozšíri tento unikátny fantazijný svet o úplne nový celok, ku ktorému sme konečne dostali prvý trailer.

Trailer k animovanému filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf od Netflixu

Tentokrát preskúmame dobu pred Geraltom z Rivie. Príbeh nás zavedie do obdobia, v ktorom bol hlavným zaklínačom Vesemír. A keď začne zvláštne monštrum terorizovať kráľovstvo, Vesemír sa ocitne v desivom dobrodružstve, ktoré ho prinúti postaviť sa démonom vlastnej minulosti.

„Ešte pred Geraltom bol Vesemír, domýšľavý mladý zaklínač, ktorý sa vždy tešil zo zabíjania monštier za peniaze. Ale keď v krajine stúpne veľmi nebezpečná nová moc, Vesemír zisťuje, že niektoré čarodejnícke práce nie sú len o peniazoch,“ znie oficiálna synopsa.

Showrunnerka seriálu Zaklínač a výkonná producentka animovaného filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf Lauren Schmidt Hissrich sa s divákmi počas panelu Geralt of T-Rivia podelila o prvý pohľad na Vesemíra, ktorého čakajú neľahké chvíle. Na životnej ceste bude musieť čeliť horde monštier a v neposlednom rade stretne svojho budúceho žiaka Geralta. V hlavnej úlohe sa predstaví Kim Bodnia (Môj najlepší nepriateľ) a dokonca bolo potvrdené, že herca uvidíme aj v 2. sérii Zaklínača. The Witcher: Nightmare of the Wolf dorazí na Netflix už budúci mesiac, 23. augusta 2021.

Okrem traileru a dátumu vydania sme sa na virtuálnom evente WitcherCon dočkali aj ďalších skvelých noviniek – nový trailer k 2. sérii Zaklínača, ako aj názvy jednotlivých epizód. Začiatkom tohto týždňa bolo taktiež oznámené, že herečka Michelle Yeoh (Strážcovia Galaxie, Avatar 2) bola obsadená do filmu The Witcher: Blood Origin.

The Witcher: Nightmare of the Wolf trailer plagát
zdroj: reddit.com

Čo hovoríš na prvý trailer k animovanému filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf, ktorý dorazí na Netflix budúci mesiac? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -