Geralt, Ciri a Yennefer čelia strachu, hrozbám a temnote v prvom traileri na tretiu sériu Zaklínača

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Knihy, počítačová hra a už aj seriál. Na týchto všetkých platformách totižto vieme nájsť príbeh, ktorý nás zavedie k jednému mužovi, lovcovi temných bytostí. Geralt z Rivie (Henry Cavill) však má novú úlohu, ktorá v ňom prvýkrát vyvoláva ozajstný strach. To nám minimálne prezrádza prvý trailer, ktorý dostala tretia séria seriálu Zaklínač. Tiež nám prezradil aj dátumy letného vydania.

Aj napriek tomu, že seriál nepotešil pôvodných fanúšikov pre rôzne odklony v deji v porovnaní s knihami, mnohým sa seriál páčil. To ale len dovtedy, kým Cavill neoznámil, že po tretej sérii zo seriálu odchádza. Nahradiť ho má Liam Hemsworth. Nikto presne nevie, aký bol dôvod jeho odchodu, aj keď je možné, že za tým stoja nezhody s tvorcami, ktorí sa odkláňajú až príliš od pôvodných materiálov, čo sa hercovi nepáči.

Tretia séria seriálu Zaklínač dostala prvý trailer

V seriáli však aj naďalej ostávajú dve dôležité herečky – Anya Chalotra a Freya Allan. Prvá spomínaná hrá Geraltovu lásku a čarodejnicu Yennefer z Vengerbergu. Allan si už do tretice zahrá mladú princeznú Ciri, Geraltovu chránenkyňu. Opäť by sa mali vrátiť aj herci Joey Batey, Mimi Ndiweni, Eamon Farren, MyAnna Buring, Wilson Mbomio a Tom Canton.

Posledným projektom z tohto sveta bola zatiaľ minséria The Witcher: Blood Origin, ktorá si odniesla zlú kritiku fanúšikov aj divákov. Aj preto sa tvorcovia musia viac snažiť, aby tretia séria o Geraltovi, Ciri a Yennefer bola veľmi úspešná. Možno aj to je dôvod, prečo jej vydanie Netflix rozdelili do dvoch častí. Prvých 5 epizód vyjde 29. júna 2023 a posledné tri epizódy 27. júla 2023. Oficiálna synopsa nasledujúcej série znie nasledovne:

Zatiaľ čo panovníci, mágovia a beštie Kontinentu súperia o jej zajatie, Geralt vezme Ciri z Cintry do úkrytu, odhodlaný chrániť svoju novozjednotenú rodinu pred tými, ktorí jej hrozia zničením. Yennefer, poverená Ciriným magickým výcvikom, ich zavedie do chránenej pevnosti Aretuza, kde dúfa, že zistí viac o nevyužitých schopnostiach dievčaťa; namiesto toho zistia, že sa ocitli na bojisku politickej korupcie, čiernej mágie a zrady. Musia sa brániť, dať do toho všetko – alebo riskovať, že jeden druhého navždy stratia.

Čo hovoríte na prvé zábery? Tešíte sa na tretiu sériu?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -