‚The Woman in the Window‘ trailer: Amy Adams trpiaca úzkosťami je svedkom šokujúceho činu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix nepoľavuje a snaží sa dodržať „novoročné predsavzatie“ v podobe nového filmu každý jeden týždeň. To samozrejme znamená príchod ďalšieho kúsku, tentokrát zo žánru psychologický triler. Novinka s názvom The Woman in the Window odhalila dokonca prvý trailer, v ktorom sa musí herečka Amy Adams (Zack Snyder’s Justice League) vysporiadať so šokujúcimi tajomstvami.

Film je adaptáciou rovnomenného románu od úspešného spisovateľa A. J. Finna. O réžiu sa postaral Joe Wright (Najtemnejšia hodina) a scenár napísal Tracy Letts. Dátum uvedenia filmu padol na 14. mája 2021.

Trailer k filmu The Woman in the Window:

Hlavnou postavou je detská psychologička Anna Fox (Amy Adams) trpiaca závažným problémom sociálnej úzkosti, ktorú musí potláčať silnými liekmi a úplne sa uzavrie od spoločnosti. Anna sa začne báť ľudí a snaží sa za každú cenu vyhnúť vonkajšiemu svetu. Aby toho nebolo málo, hlavná postava príbehu je svedkom niečoho veľmi zvláštneho.

Brutálny zločin je len začiatkom tohto trileru a pripraviť sa môžeš na naozaj zamotaný dej, ktorého rozuzlenie príde až na samotnom konci. Sú to všetko len halucinácie vychádzajúce z jej choroby alebo sa v dome oproti skutočne deje niečo tajomné?

Vo filme nájdeš okrem Amy Adams a Julianne Moore (Kingsman: Zlatý kruh) aj veľa iných skvelých hercov, akými sú Gary Oldman (Mank), Anthony Mackie (The Falcon and the Winter Soldier), Fred Hechinger (Nechajte ich všetkých rozprávať), Wyatt Russell (22 Jump Street), Brian Tyree Henry (Joker) a Jennifer Jason Leigh (Osem hrozných).

Oficiálna synopsa:

„Anna Fox je detská psychologička trpiaca agorofóbiou, ktorá sa cez okno svojho newyorského bytu pozerá na dokonalo vyzerajúcu rodinu cez ulicu. Jej život sa však obráti naruby, keď sa nechtiac stane svedkom brutálneho zločinu. Film je založený podľa strhujúceho a best-selling románu, ktorý v sebe skrýva šokujúce tajomstvá a v tomto napínavom psychologickom trileri nič a nikto nie je taký, akým sa zdá.“

The Woman in the Window trailer plagát
Zdroj: collider.com

Obľubuješ psychologické filmy a dáš šancu novému trileru The Woman in the Window od Netflixu? Názor nám nezabudni napísať dole do komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -