Mighty Thor, Gorr aj Zeus. Nový trailer k filmu Thor: Láska a hrom priniesol do MCU veľa zmien

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Oficiálny trailer k filmu Thor: Láska a hrom dorazil v plnej kráse. A keďže nás do júlovej premiéry nečaká už žiadny iný MCU film, fanúšikovia môžu upriamiť pohľad k novému dobrodružstvu obľúbeného boha hromu. Najnovšia ukážka bola zverejnená počas dnešného zápasu finále Východnej konferencie NBA. Režisér Taika Waititi tak dodržal slovo, ktoré dal svojim priaznivcom na sociálnych sieťach a do sveta vypustil nový epický trailer s niekoľkými skvelými zábermi.

Oficiálny trailer k MCU filmu Thor: Láska a hrom

Nový trailer nadväzuje na Korga (Waititi) rozprávajúceho príbeh Thora Odinsona (Chris Hemsworth), ktorý je však prerušený v momente, keď si uvedomí, že v meste je viac ako len jeden boh hromu. Z komiksovej postavy Jane Foster je totiž Mighty Thor (Natalie Portman) a ani samotný Thor neverí vlastným očiam.

V sekunde v ňom začne opäť prameniť stará nepochopená láska, ale pocity musia ísť bokom. Nevídaná dvojica, spolu s Valkyrie (Tessa Thompson), musí čeliť ďalšej hrozbe. Gorr, the God Butcher (Christian Bale) prichádza a je pevne rozhodnutý, že všetci bohovia musia zomrieť pre ich sebectvo a chamtivosť. Nové vesmírne dobrodružstvo ich všetkých zavedie do nepreskúmaných svetov a dokonca sa postavia tvárou v tvár samotnému Diovi (Russell Crowe).

Thor: Láska a hrom
Zdroj: Marvel Studios/Disney

Film zrežíroval Taika Waititi, ktorý sa franšízy Thora zmocnil pri poslednom filme Thor: Ragnarok (2017)Ten sa stal okamžitým hitom a utíchajúcej MCU sérii vdýchol život. Bolo to veľmi zábavné, akčné a naozaj pestrofarebné vesmírne dobrodružstvo. Do dnešného dňa si tretí sólový film o Thorovi zarobil krásnych 850 miliónov dolárov.

Od 29. prírastku do MCU sa očakáva to isté, ak nie ešte viac. Síce sa vo filme neobjaví Hulk, no dočkáme sa aspoň Mighty Thora. Táto postava je sama o sebe veľkým posunom v MCU a vzhľadom na to, že mnohovesmír otvoril všetky možnosti vo svete superhrdinov, je tu dokonca šanca, že táto Jane Foster pochádza z iného vesmíru. Na potvrdenie si však budeme musieť ešte chvíľu počkať. Thor: Láska a hrom zažije premiéru na veľkom plátne 7. júla 2022.

Páčil sa ti nový oficiálny trailer k MCU filmu Thor: Láska a hrom? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -