Po prvom traileri dostávame aj úplne nové hračky, LEGO sety a Funko Pop figúrky k filmu Thor: Láska a hrom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nové produkty k filmu Thor: Láska a hrom

Medzi najočakávanejšie (nie len komiksové) filmy určite patrí Thor: Láska a hrom. Čakanie a nadšenie na tento projekt je ešte väčšie po tom, ako vyšiel prvý trailer. Ten vyzeral naozaj famózne, pričom ukázal aj niekoľko zaujímavých postáv. Ak by to nestačilo, štúdio Marvel predstavilo aj nové produkty k filmu Thor: Láska a hrom, ktoré tvoria zberateľské aj akčné figúrky, LEGO sety alebo aj detské repliky filmových predmetov.

Thor: Láska a hrom je už štvrtým sólovým filmom boha hromu Thora (Chris Hemsworth). Ten zanecháva život hrdinu a kráľa Asgardu za sebou, pričom jeho miesto vo vládnutí Asgarďanom preberá Valkyrie (Tessa Thompson). Boh hromu sa tak vydáva za pomoci Strážcov Galaxie do vesmíru za iným životom. Do hrdinského života ho ale opäť vtiahne nový problém, ktorý musí vyriešiť, inak nie len on, ale všetci bohovia zomrú.

Thor produkty ako hračkárske repliky či nové LEGO sety

Za všetko môže Gorr the God Butcher (Christian Bale), ktorý svoj život zasvätil zabíjaniu bohov. Pred Thorom sa teda ukazuje nový problém, na ktorý našťastie nie je sám. Na pomoc mu však prichádza jeho stará láska Jane Foster (Natalie Portmen), ktorá akosi opravila kladivo Mjolnir a teraz vládne mocou boha hromu. A ak by to nestačilo, pomáhajú mu aj jeho verní gladiátorskí priatelia Korg (Taika Waititi) a Miek.

Okrem dvoch LEGO setov a replík zbraní či brnenia sme dostali aj akčné figúrky. Thor a Jane Foster ako Mighty Thor ich dostali hneď niekoľko, pričom sú v rôznych variantoch, oblečeniach a vybaveniach. Akčné zmenšeniny dostali aj ostatné postavy, konkrétne King Valkyrie, Korg či hlavný záporák filmu Gorr the God Butcher. Pri nich to ale nekončí. Aj niektorí Strážcovia Galaxie, menovite Star-Lord (Chris Pratt) a Groot (Vin Diesel), dostali svoje malé podobizne.

Vonku sú aj nové Funko Pop figúrky

Znamená to, že majú malé role, no nie až tak malé, aby nedostali figúrky. Okrem takýchto hračiek vydalo štúdio Marvel aj zberateľské figúrky pre staršie publikum z kolekcie Funko Pop. Najviac svojich „malých sošiek” dostala Jane Foster ako Mighty Thor, keďže ich má až tri – bez helmy, s helmou a vo výskoku, pričom jedna z nich by dokonca mala aj svietiť v tme. Nie je ale isté, či sú všetky tri určené aj pre medzinárodný trh.

S dvoma variantami za ňou zaostáva Thor, ktorý má jednu obyčajnú a ešte takú, ktorá je súčasťou väčšieho setu s loďou a dvoma kozami. V bojovej póze sa ďalej ukazuje Valkyrie a so zbraňou v ruke aj Korg. Keďže z kolekcie netreba odstrkovať ani záporákov, svoju popku dostal aj Gorr the God Butcher so svojim čiernym mečom. Najväčším prekvapením je ale figúrka Mieka, ktorý je oblečený ako sekretárka.

Čo hovoríte na tieto nové produkty k očakávanej komiksovke? Zadovážite si nejakú figúrku aj vy? Úplne všetky predmety k filmu, ktoré štúdio zverejnilo, si viete pozrieť na tomto odkaze.

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -