Nový LEGO set z filmu Thor: Love and Thunder odhalil prvý oficiálny pohľad na hlavného záporáka

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

LEGO set z filmu Thor: Love and Thunder

Jedným z tohtoročných filmov z dielne štúdia Marvel bude aj štvrtý sólový film obľúbeného boha hromu a blesku. Veľa sa o ňom nevieme, no niekoľko štúdiom vypustených informácií a niekoľko uniknutých informácií a fotiek nám ako tak spravilo obraz o postavách vo filme. Jednou z nich bude aj Gorr the God Butcher, ktorý bude slúžiť ako záporák filmu. A prvý oficiálny pohľad na tohto záporáka nám ukázal LEGO set z filmu Thor: Love and Thunder.

Ten okrem postavy Gorra bude obsahovať aj Thora, Jane Foster (Mighty Thor), Korga a Valkyrie. Hlavným aspektom celého setu zvaného The Goat Boat je veľká loď, ťahaná dvoma kozami (Toothgnasher a Toothgrinder). Tie sme doteraz ešte nevideli, no ide o dopravný prostriedok Thora z mytológie aj komiksov. Čo sa týka Gorra, ten na prednej strane obalu nie je, no na zadnej strane ho už ale vidíme bojovať s Jane Foster.

Gorr dá bohom poriadne zabrať

Záporáková figúrka vyzerá podobne ako jeho komiksová verzia či zábery z nakrúcania. Bude mať sivú pokožku a červené oči, pričom bude oblečený v bielom rúchu. Rovnako ako komiksová verzia bude vlastniť meč, ktorý je tiež súčasťou LEGO setu, a malo by ísť o takzvaný All-Black the Necrosword. Gorra si vo filme zahrá skvelý herec Christian Bale. Ten má s komiksovkami skúsenosti, keďže si zahral Batmana vo vlastnej trilógii.

Čo sa týka jeho novej postavy, tá sa prvýkrát objavila v komiksoch iba v roku 2015. Má okolo 3000 rokov a pochádza z pochmúrnej planéty bez mena. Po tom, čo jeho celá rodina zomrela, sa Gorr rozhodol pomstiť bohom, ktorých prosil o pomoc, no nikdy mu neodpovedali. Cestuje teda časom a priestorom a zabíja bohov pomocou vyššie spomínaného meča. Jednou z jeho zastávok tak teda budú určite aj Ásgarďania.

gorr the god butcher thor love and thunder
Zdroj: metro.co.uk, zbrushcentral.com

Koho každého uvidíme vo filme?

Okrem Christiana Balea, ktorý si zahrá záporáka, uvidíme vo filme naozaj veľa známych hercov a postáv. Vo filme si totiž zahrá Chris Hemsworth (Thor), Natalie Portman (Jane Foster/Mighty Thor), Tessa Thompson (Valkyrie), Taika Waititi (Korg; tiež režisér a scenárista). Ukážu sa aj Strážcovia Galaxie – Chris Pratt (Star-Lord), Dave Bautista (Drax), Pom Klementieff (Mantis), Vin Diesel (hlas Groota) alebo Karen Gillan (Nebula).

Do svojej role sa po pauze v treťom filme vráti tiež Jaimie Alexander (Sif). Malé cameo má mať aj Russell Crowe (ako boh Zeus). Tešiť sa ešte môžeme na hercov, ktorí budú hrať vo filme hercov v divadelnom predstavení – Matt Damon (divadelný Loki), Sam Neill (divadelný Odin), Luke Hemsworth (divadelný Thor) a Melissa McCarthy (divadelná Hela). Všetkých týchto (a určite ešte viac) hercov uvidíme 7. júla 2022, kedy má film premiéru.

Čo vravíte na nový LEGO set? Tiež ste zvedaví, ako bude nakoniec Gorr the God Butcher vyzerať vo filme?

Zdroj: cbr.com, gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -