VIDEO: Matt Damon, Luke Hemsworth a Sam Neill prichytení na natáčaní filmu Thor: Love and Thunder

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér Taika Waititi je momentálne zaneprázdnený natáčaním MCU filmu Thor: Love and Thunder, na ktorom sa spoločne s ním podieľa hneď niekoľko ďalších skvelých hercov.

Natáčanie prebieha v Austrálii a po novom sa pred kamerami ocitla hŕstka staronových hereckých hviezd, ako je napríklad Matt Damon (Le Mans ’66). Toho si v spojitosti s MCU mohol naposledy vidieť vo filme Thor: Ragnarok.

Na natáčaní MCU filmu Thor: Love and Thunder sa objavilo niekoľko zvučných mien

Ak si ešte pamätáš na divadelné predstavenie „Tragedy of Loki of Asgard“ z filmu Thor: Ragnarok – v úlohe Lokiho sa predstavil Matt Damon, miesto Thora zabral na krátky moment jeho brat Luke Hemsworth (Death of Me) a Odina si skúsil Sam Neill (Jurský park).

Túto scénku môžeme zaradiť medzi najvtipnejšie momenty filmu, takže ich návrat nás nesmierne teší. Svojou prítomnosťou nás dokonca prekvapí aj herečka Melissa McCarthy (Miluj suseda svojho), ktorá sa na uniknutých záberoch z natáčania ukázala ako falošná Hela.

Herci si zopakujú svoje úlohy z roku 2017

Keď vyšlo najavo, že Matt Damon je v Austrálii ako súčasť hereckého obsadenia filmu Thor: Love and Thunder, fanúšikovia hneď začali vychádzať na povrch s novými konšpiráciami. Jednou z nich bolo zopakovanie si jeho úlohy asgardského herca stvárňujúceho Lokiho.

A ak sa lepšie zahladíš na priložené fotografie z natáčania, konšpirácia bola potvrdená. Na záberoch je totižto jasne vidieť, že Matt Damon, Luke Hemsworth a Sam Neill si skutočne zopakujú úlohy falošného Lokiho, Thora a Odina z roku 2017.

Nech to už dopadne akokoľvek, s veľkou pravdepodobnosťou sa s touto trojicou opäť dočkáš skvelých humorných momentov, ktoré svojim vystúpením doplní aj o niečo tučnejšia Hela v podaní Mellisy McCarthy. Ako to celé dopadlo uvidíš 6. mája 2022.

Čo hovoríš na túto partiu hercov, ktorí si zopakujú svoje menšie úlohy v MCU filme Thor: Love and Thunder? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -