Taika Waititi sa podelil o nové informácie ohľadom príbehu a natáčania filmu Thor: Love and Thunder

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Thor: Love and Thunder sa čoskoro začne natáčať

V poslednej dobe bolo ohlásených veľa zaujímavých informácií ohľadom pripravovaného Marvel filmu Thor: Love and Thunder. Štvrté pokračovanie obľúbeného severského boha Thora bude režírovať opäť Taika Waititi a vo filme sa objaví aj Natalie Portman. Práve oni sa podelili o novinky ohľadom scenára a začiatku produkcie. V dobe koronavírusu sú novinky o reálnom natáčaní superhrdinského filmu veľmi vítané.

Po niekoľkých novinkách o pripravovaných Marvel seriáloch, ktoré si pozrieme na platforme Disney+, sa jedná o prvé rozsiahlejšie informácie o ich celovečernom filme, ktorý si pozrieme na striebornom plátne. Alebo v to aspoň dúfame. Natalie Portman prezradila, že natáčanie štvrtého Thora začne začiatkom roka 2021, konkrétne v Austrálii. Ďalšie pokroky prezradil režisér Taika Waititi. K pre-produkcii sa vyjadril nasledovne:

„Myslím si, že to bude veľmi dobré. Ten scenár píšeme už rok a akurát tento týždeň sme dosť pokročili. Scenár k Thor: Love and Thunder je neskutočne šialený a zároveň veľmi romantický. Chcel som urobiť niečo, čo som ešte nikdy neskúsil, niečo, na čom mi doteraz veľmi nezáležalo. Rád by som preskúmal tieto teritóriá.“

Je to už rok, čo bolo štvrté pokračovanie Thora ohlásené. Dozvedeli sme sa o návrate postavy Natalie Portman, no ešte hlavnejšie to, že na seba vezme rolu nového Thora. Čo je mimochodom verné komiksom. Vráti sa aj Tessa Thompson ako Valkyrie. Avšak fanúšikov asi najviac prekvapilo obsadenie hlavného zloducha. Zahrá si ho Christian Bale. O akú postavu pôjde ešte nevieme.

film thor 4
Zdroj: ign.com

Ak pôjde produkcia filmu Thor: Love and Thunder bez problémov, premiéry by sme sa mali dočkať 25. marca 2022. Vzhľadom na súčasnú chaotickú situáciu nie je vo filmovom svete nič isté. Hlavne čo sa týka dátumov. Budeme dúfať, že sa nič nezmení a režisér Taika Waititi nám doručí rovnako nadupaný blockbuster ako Thor: Ragnarok.

Tešíte sa na štvrté pokračovanie Thora? Ktorého záporáka podľa vás Christian Bale stvárni?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -