Filmy

Thor to v Marvel štúdiu ľahké nemá! Pozrite, čo mu spravili režiséri na natáčaní Infinity War!

Režiséri Russovci Thora nemajú moc v láske!

Milovník vojen, ktorý keď má šancu, tak sa vrhá do každého boja! Keď sa píšu udatné vojenské báje, Thor je vždy na čele. No a predsa, keď prídu na scénu režiséri Russovci, nejako na Thora zabúdajú. Bratia Russovci majú na svojom konte už 2 Marvel filmy, no a sú to práve oni, ktorí momentálne natáčajú najväčší film v histórii, Avengers: Infinity War! V ich predošlom filme Civil War (teda film s vojenskou tématikou) Thor absentoval, no a vyzerá to tak, že rovnako to bude aj pri ich najnovšom počine.

Chris Hemsworth, teda Thor samotný sa už nachádza na natáčaní. No a ako sa tak prechádzal po pľaci, jeho spomienky na absenciu v Občianskej Vojne sa vrátili. Našiel totižto stôl, na ktorom obaja režiséri plánovali bitku do filmu s rôznymi postavičkami. No keď hľadal svoju postavičku, tak tam nebola. Ako však už môžete Thora poznať, pri takýchto veciach býva trošku žiarlivý, no a na výsledok sa už pozrite sami:

Tieto videá so žiarlivým Thorom sa nám páčia čoraz viac a viac. Určite nemusím pripomínať vtipný segment s názvom Team Thor, ktorý u ľudí získal mimoriadny úspech! Dúfame teda, že s podobnými videami tvorcovia neprestanú ale naopak, budú pokračovať. Ak vás zaujíma momentálny priebeh natáčania Infinity War, Russovci včera na svoj Instagram zavesili fotku, kde oznamujú, že natáčajú už 63. deň!

https://www.instagram.com/p/BU9ru8uAF4N/?taken-by=therussobrothers

Tešíte sa na Infinity War? Myslíte, že Thor opäť zmešká veľkú bitku? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár