Pozrite si medzinárodný trailer na Thor: Ragnarok, v ktorom sa ukázal aj Doctor Strange!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Medzinárodný trailer na Thor: Ragnarok odhalil Doctora Strangea!

Riadny marketing na tretie dobrodružstvo s Marvelovským obľúbeným severským „bohom“ Thorom pomaly ale isto prichádza. Nových záberov sme sa totižto dočkali už teraz, keďže sa na internet dostal nový trailer, ktorý je označený ako medzinárodný. Presne tak, Japonci nás opäť poctili svojou verziou traileru, ktorý sa síce kvalitou nemôže vyrovnať tým predošlým, no konečne odhaľuje očakávaného Doctora Strangea!

Vyzerá to totiž ale tak, že spomínaný Doctor si vo filme pravdepodobne veľkú rolu nezahrá. Ak ste dúfali, že ho uvidíte bojovať bok po boku na Asgarde, ste ďaleko od pravdy. Strangeova rola teda bude pravdepodobne iba pokračovaním jeho post-credits scény, v ktorej dostal za úlohu vyhľadať Thorovho brata Lokiho. Ten by sa mal podľa posledných udalostí vo filme Thor: The Dark World ukrývať ako jeho otec, Odin. Ak si to však spojíme s fotkami natáčania Thora 3, Doctor Strange by mal ísť hľadať ešte niekoho iného.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=y_UdORKgx6Y]

Keďže sa na natáčaní v New Yorku objavil aj Loki v obleku, Strange by im mal pomôcť nájsť samotného Odina. Všetko sú síce iba teórie, no je dosť možné, že si teda Stephena Strangea užijeme iba na začiatku filmu. Každopádne, vidieť Doctora znovu na plátne bude súdiac podľa traileru opäť vynikajúce. Tento hrdina si totižto vlani získal mnoho nových fanúšikov, a jeho film je stále rovnako vysoko hodnotený, ako veľká Marvel tímovka Captain America: Civil War. Uvidíme teda, čo všetko bol Taika Waittiti schopný dať do svojho filmu, pretože aj bez Doctora, film vyzerá naozaj šialene. Premiéra bude už v Novembri, no a keďže bude film priamo nadväzovať na Avengers: Infinity War, môžem očakávať veľké veci! Len pre zaujímavosť, v Japonsku sa film oficiálne volá Mighty Thor: Battle Royale.

Tešíte sa na Thor: Ragnarok? Čo vravíte na účasť Doctora Strangea vo filme? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -