Ani pri najnovšom Thorovi nesmiete odísť hneď po skončení! Koľko potitulkových scén uvidíme tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tak ako každá Marvelovka, ani Thor: Ragnarok nekončí začatím záverečných titulkov!

Informácie ohľadom novej Marvelovky začínajú deň po svetovej premiére prichádzať z každého rohu. Pred dvoma dňami sme vám písali o prvých krátkych recenziách na túto šialenú Marvelovku. Z toho pochopiteľne vyplýva jedna vec, a tou je, že títo kritici už mali možnosť vidieť celý film. No a keďže tu vravíme o štúdiu Marvel, okrem svojich prvých pocitov nám kritici pochopiteľne prezradili aj počet potitulkových scén!

Rekordný počet zatiaľ držia tohtoroční Strážcovia Galaxie 2, s počtom 5. No a síce Thor: Ragnarok podľa niektorých fanúšikov vyzerá ako práve zmienený film, v počte potitulkových scén sa mu nevyrovná. Thor: Ragnarok nám po začatí záverečných titulkov ukáže len 2 štandardné scény. Štandardné preto, lebo presne tento počet má takmer každá samostatná Marvelovka. Avšak, je jasné, že tieto 2 potitulkové scény sa nám zapíšu do pamäte!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ue80QwXMRHg]

2 potitulkové scény

Ak ste náhodou nezaspali dobu, viete, že už v máji nás čaká filmová udalosť! Do kín si to totiž namieri najdrahší a najväčší film všetkých čias, Avengers: Infinity War. No a síce to nie je hneď nasledujúci film po Ragnaroku (ešte je tam Black Panther), je jasné, že tieto scény budú naväzovať priamo na nekonečnú vojnu. O čom budú? Netušíme, no veľa ľudí špekuluje nad tým, že by sme mohli vidieť Strážcov Galaxie tesne pred tým ako sa stretnú s Thorom (toto stretnutie bolo odhalené v Infinity War traileri na comic-cone). Ďalší zase vravia, že si užijeme určite aj Thanosa v jednej potitulkovej scéne. Iní zase očakávajú niečo s Doctorom Strangeom. Všetko sa samozrejme dozvieme už v novembri. Avšak, je dosť možné, že jedna scéna bude slúžiť iba ako vtip, podobne ako pri Spider-Manovi. My sa teda už nevieme dočkať. Ragnarok je totižto mostík k 10-ročnému záveru tohto masívneho univerza, takže budeme naozaj vďační za každú sekundu navyše!

Tešíte sa na Thor: Ragnarok? Aké potitulkové scény podľa vás uvidíme? Koho by ste si v nich želali vidieť? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -