Režisér nám celú dobu klamal! Thor: Ragnarok má v skutočnosti ďaleko od najkratšej Marvelovky!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Taika Waititi si z nás opäť vystrelil! Thor: Ragnarok rozhodne nie je najkratšou Marvelovkou!

Pre mnohých bola avizovaná dĺžka filmu jediným problémom. „Hodinu a pol? Čo sa dá stihnúť za hodinu a pol?“. Presne toto sme si vraveli aj my. Samozrejme, keďže to robí Marvel, verili sme im. Až teraz sa však ukázalo, že táto dĺžka „najkratšieho Marvel filmu“ bola celý čas iba výmysel od samotného režiséra Taiku Waititho. V skutočnosti Thor: Ragnarok nebude ani najkratším Thor filmom!

Bude totižto presným opakom. Keďže sa film už neuveriteľne rýchlo blíži do kín, kiná začali oficiálnu dĺžku filmu písať na svoje stránky. Pri najnovšom MCU dobrodružstve si teda posedíme až 130 minút a 21 sekúnd. No a to už je dĺžka, s ktorou asi žiaden Marvel fanúšik problém mať nebude. Asi veľa z vás dokonca teraz začalo nad filmom znovu premýšľať.

Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!
Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!; Zdroj: hollywoodreporter.com

Už 2.11. k nám teda najnovšia kapitola neprekonateľného MCU univerza príde do kín. Podľa prvých recenzií sa máme naozaj na čo tešiť. Mnohí kritici sa už dokonca začali čudovať, že ako je možné, že má jedna séria všetky filmy dobré, a že sa naďalej len zlepšujú. Táto veta teda určite bola asi tým najlepším, čo mohlo pri tomto filme prísť. My sa teda presvedčíme o necelé tri týždne. Každopádne, odteraz sa už nedá netešiť. S primeranou dĺžkou, dvoma potitulkovými scénami a užasnými prvými recenziami pôjde o film, ktorý nikto z nás nebude chcieť minúť.

Ste radi, že Thor: Ragnarok je v skutočnosti o 40 minút dlhší, ako sme si pôvodne mysleli? Máte radi MCU filmy? Je Ragnarok vašou najočakávanejšou Marvelovkou roka? Napíšte nám do komentárov. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -