Druhý trailer na Thor: Ragnarok dokazuje, že toto bude zatiaľ najšialenejšia Marvelovka!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčudnejší film od Marvel, Thor: Ragnarok sa predstavuje v druhom traileri!

O tom, že Marvel chce mať každý svoj film totálne odlišný a výnimočný už vieme. Civil War bol politický triler, druhí Strážcovia Galaxie zase rodinná vesmírna jazda. Thor: Ragnarok sa však môže postaviť ako zatiaľ najoriginálnejší a zároveň najčudnejší film od Marvel. Režisér Taika Waititi nám totižto ponúka najpestrejší, najfarebnejší a najosemdesiatkovejší Marvel film do dnešného dňa. Naša reakcia? Žerieme to aj s navijakom.

Takéto niečo sme tu už dlho nemali a môžme byť za to úprimne radi. Najväčšia sranda však je, (okrem toho, že sa Hulk pobije s Thorom) že tento film sa priamo napojí na najväčšiu komiksovku v dejinách, Infinity War. To znamená, že zmena štýlu bude pri týchto dvoch dielach naozaj obrovská (ak sa teda nerozhodnú urobiť komédiu aj z toho). Vychutnajte si však teraz už tento ďalší vynikajúci trailer z dielne Marvel.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ue80QwXMRHg]

Ak sa vám tento film už teraz zdá obrovský, nezabúdajte, že sa vo filme objaví ešte Doctor Strange. Hulk a Thor však v tomto filme budú musieť okrem bojovania medzi sebou, bojovať taktiež o záchranu Thorovho domovu a kráľovstva, Asgard. Ak máme niečo súdiť z trailerov, tak je to jednoznačne to, že tento film je v celkovej miere väčší ako sme si pôvodne mysleli. To je určite veľká zmena oproti predošlým dvom samostatným filmom s Thorom. Čo už ostáva viac napísať ako wow. Možno už len ukázať ich plagát, ktorý asi najlepšie vystihuje naše pocity z tohto filmu. Táto Marvelovka bude totižto bojovať buď o prvú MCU priečku alebo tú poslednú. Niečo mi však hovorí, že k tej prvej má o niečo bližšie.

Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!
Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!; Zdroj: hollywoodreporter.com

Čo vravíte na trailer? Myslíte, že sa pozeráme na najlepšiu Marvelovku? Na čo sa vo filme najviac tešíte? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -