Druhý trailer na Thor: Ragnarok dokazuje, že toto bude zatiaľ najšialenejšia Marvelovka!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčudnejší film od Marvel, Thor: Ragnarok sa predstavuje v druhom traileri!

O tom, že Marvel chce mať každý svoj film totálne odlišný a výnimočný už vieme. Civil War bol politický triler, druhí Strážcovia Galaxie zase rodinná vesmírna jazda. Thor: Ragnarok sa však môže postaviť ako zatiaľ najoriginálnejší a zároveň najčudnejší film od Marvel. Režisér Taika Waititi nám totižto ponúka najpestrejší, najfarebnejší a najosemdesiatkovejší Marvel film do dnešného dňa. Naša reakcia? Žerieme to aj s navijakom.

Takéto niečo sme tu už dlho nemali a môžme byť za to úprimne radi. Najväčšia sranda však je, (okrem toho, že sa Hulk pobije s Thorom) že tento film sa priamo napojí na najväčšiu komiksovku v dejinách, Infinity War. To znamená, že zmena štýlu bude pri týchto dvoch dielach naozaj obrovská (ak sa teda nerozhodnú urobiť komédiu aj z toho). Vychutnajte si však teraz už tento ďalší vynikajúci trailer z dielne Marvel.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ue80QwXMRHg]

Ak sa vám tento film už teraz zdá obrovský, nezabúdajte, že sa vo filme objaví ešte Doctor Strange. Hulk a Thor však v tomto filme budú musieť okrem bojovania medzi sebou, bojovať taktiež o záchranu Thorovho domovu a kráľovstva, Asgard. Ak máme niečo súdiť z trailerov, tak je to jednoznačne to, že tento film je v celkovej miere väčší ako sme si pôvodne mysleli. To je určite veľká zmena oproti predošlým dvom samostatným filmom s Thorom. Čo už ostáva viac napísať ako wow. Možno už len ukázať ich plagát, ktorý asi najlepšie vystihuje naše pocity z tohto filmu. Táto Marvelovka bude totižto bojovať buď o prvú MCU priečku alebo tú poslednú. Niečo mi však hovorí, že k tej prvej má o niečo bližšie.

Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!
Oficiálny plagát k sedemnástej Marvelovke, Thor: Ragnarok!; Zdroj: hollywoodreporter.com

Čo vravíte na trailer? Myslíte, že sa pozeráme na najlepšiu Marvelovku? Na čo sa vo filme najviac tešíte? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -