FilmyTrailery

Drsný Thor sa nám prvý krát ukazuje v teaser traileri spolu so zákernou Helou a gladiátorom Hulkom!

Pozrite sa na nový teaser trailer k filmu Thor: Ragnarok!

Ak ste vždy dúfali vidieť poriadny súboj medzi Thorom a Hulkom, konečne sme sa dočkali! Nový teaser trailer na film Thor: Ragnarok nám dáva to, čo si vždy každí fanúšik Marvelu želal. Síce sa tento rok dočkáme ďalších dvoch filmov z Marvel univerza (Strážcovia Galaxie a Spider-man), vyzerá to tak, že Thor by svojich “konkurentov” mohol zničiť aj bez použitia Mjolniru.

Naťahovali nás dlhú dobu, ale celé to nezmyselné čakania stálo zato. Kto by to bol čakal, že krátko vlasý Thor bude v sebe skrývať toľko charizmy. Pravdepodobne sa dočkáme jednej z najlepších marveloviek za posledné roky a nový teaser, ktorý na vás čaká pod článkom to len potvrdzuje!

Mjolnir, ktorý pre Helu nepredstavuje žiadnu hrozbu! zdroj: lashfilm.com

Dobre vieme, že Thor nepatril nikdy medzi top filmy zo sveta Marvelu. Aj napriek tomu sme si Thora v podaní Chrisa Hemswortha zamilovali. Treba však povedať, že film Thor: Temný svet úspech nepredstavoval. Jeho zárobok bol malý a horšie dopadli len filmy Ant-man, Kapitán Amerika: Prvý Avenger a Neuveriteľný Hulk. Táto novinka by mohla do Asgardu priniesť trochu pozitívnej energie, pokiaľ ho niekto nezničí skôr ako sa tak stane.

Thor: Ragnarok sa v kinách objaví 3. novembra 2017! Podľa všetkého sa dočkáme poriadnej dávky vzrušenia a to nám potvrdzuje už prvý teaser, ktorý na vás čaká nižšie. 

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár