Zapáčil sa vám Thor s krátkymi vlasmi? Jeho nový zostrih si možno moc dlho neužijeme…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Očakávaná Marvelovka Thor: Ragnarok sa do kín dostala už včera, zatiaľ čo sa už od prvých fotiek delia fanúšikovia na dve strany. Milovníci Boha Blesku s krásnymi, dlhými blonďavými vlasmi a obľúbencov Thorovho nového zostrihu na krátko. Neviem ako vy, no ja sa osobne určite prikláňam ku krátkym vlasom. Čo je teda vo veci? Natáčanie filmu Avengers 4 je v plnom prúde, aktuálne prebieha v Atlante, Georgia. Práve z tohto miesta unikli na internet dve fotky, ktoré potvrdzujú, ako bude Thor vyzerať v štvrtých Avengers (film zatiaľ nedostal oficiálny podtitul). Jednu polovicu fanúšikov teda logicky sklameme. Thor si jeho výzor jednoducho nezaprie…

Ostane Thor s krátkymi vlasmi?

Ako môžete vidieť vyššie, fotka pochádza z videa od YouTube kanálu Noticias Geek TV. Tí sa nachádzali pri natáčaní Avengers 4 a cez okno zahliadli Thora, ako sa rozpráva spolu s Tony Starkom. Thor je oblečený v jeho klasickej zbroji a Tony je v civile. A čo sa teda na Thorovi zmenilo v porovnaní v filmom Ragnarok? Presne tak, Thor bude mať opäť svoje dlhé blond vlasy, na ktorých si zakladá jeho image. Priznajte sa, komu sme práve pokazili celý deň? S novinkami ale nekončíme, pokračujte však iba vtedy, ak ste už videli film Thor: Ragnarok. Nasledujúci odstavec totižto obsahuje SPOILER.

Trocha zaujímavejšie fotky z natáčania nám ukázala stránka Just Jared. Tie nám jasne potvrdzujú, že sa s krátkymi vlasmi môžeme rozlúčiť. Jedna vec nám však nesedí. Pokiaľ ste videli film Thor: Ragnarok, tak viete, že Thor prišiel o jedno oko. Na fotkách mu však žiadne nechýba. Sú teda dve možnosti. Jednou je, že sa natáčajú flashback scény (medzi fotkami je aj Loki v putách, ktorého však zjavne hrá dvojník). Druhou je, že mu oko buď odstránia cez počítač, alebo ho jednoducho v Infinity War dostane naspäť. My sa prikláňame k teórii s flashbackom, čo by vysvetľovalo Lokiho v putách.

A čo vy, na ktorú stranu patríte vy? Poprípade, ktorá teória sa vám zdá ako pravdepodobná?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -