Objaví sa Chris Hemsworth ako Thor vo filme Strážcovia Galaxie Vol. 3?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovšie informácie v nás vyvolali pocit, že by sa Thor mohol objaviť v nadchádzajúcom MCU filme Strážcovia Galaxie Vol. 3. Takúto zaujímavosť nám počas jedného z rozhovorov nepriamo prezradil herec Chris Pratt.

Boh hromu by nebol až takým zlým nápadom, kedže so Strážcami má dobrý vzťah a spája ich už niekoľko spoločných príbehov. Naposledy sme mohli túto kombináciu komiksových hrdinov vidieť vo filme Avengers: Endgame.

Thor Strážcovia galaxie 3
Zdroj: gamesradar.com

Akú spojitosť má Thor s filmom Strážcovia Galaxie Vol. 3?

Nadchádzajúci počin zo štúdia Marvel je od nás stále na míle vzdialený a výroba filmu sa tak rýchlo nezačne. Marvel si svoje klenoty dôkladne naplánoval a film Thor: Love and Thunder zasiahne kiná ešte skôr, ako sa na striebornom plátne objavia Strážcovia Galaxie Vol. 3. Aj z tohto dôvodu sa začali šíriť fámy, či sa náhodou Thor neobjaví aj v nadchádzajúcom vesmírnom MCU filme. K celej situácii sa stručne vyjadril aj herec Chris Pratt:

Ako viete, že sa Thor neobjaví vo filme Strážcovia Galaxie Vol. 3? Ešte sme ani nezačali. Môže sa v ňom objaviť, no to zatiaľ nevieme. Neexistuje k tomu definitívne áno, ale ani nie. Musíme si len počkať a uvidíme.

strážcovia galaxie 3
Zdroj: wired.com, hdqwalls.com

Čo chcú fanúšikovia vidieť vo filme Strážcovia Galaxie Vol. 3?

Pôvodný scenár k filmu bol dokončený ešte minulý rok, kedy jeho finálne slová dokončil tvorca James Gunn. Je zrejmé, že udalosti po filmoch Infinity War a Endgame ovplyvnia príbeh Strážcov Galaxie a režisér ešte v tom čase povedal, že film nebude žiaden „Asgarďania Galaxie„. To znamená, že ak sa vo filme objaví aj Thor, nebude mať až taký veľký priestor. Čo je v tomto prípade pochopiteľné.

Fanúšikov bude taktiež zaujímať, čo sa stalo s Gamorou po filme Avengers: Infinity War. Skutočná Gamora bola totiž zabitá rukou Thanosa, ale ako už dobre vieme, v Endgame sa vďaka cestovaní v čase vrátila k životu. Režisér James Gunn uviedol, že scenár už bol síce napísaný, ale ešte pred začatím natáčania sa niektoré aspekty určite zmenia.

Na takéto niečo si bohužiaľ budeme musieť ešte počkať, pretože tvorca sa po vyhodení z projektu upísal filmu Suicide Squad 2. K Strážcom Galaxie sa vrátil ešte len minulý rok, no svoje povinnosti si musí najskôr splniť v DCEU. Až potom započne natáčanie druhého pokračovania našej obľúbenej vesmírnej MCU partie.

Objaví sa podľa vás Thor vo filme Strážcovia Galaxie Vol. 3? To sa dozvieme až po filme Thor: Love nad Thunder, ktorý začne natáčanie o niekoľko mesiacov. Vaše názory na túto tému nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -