‚Those Who Wish Me Dead‘ trailer: Angelina Jolie ochraňuje chlapca v strhujúcom boji o prežitie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Warner Bros. zverejnilo prvý trailer k ich najnovšiemu trileru Those Who Wish Me Dead, v ktorom si hlavnú úlohu zahrala Angelina Jolie (Vládkyňa zla). O réžiu a scenár sa postaral Taylor Sheridan (Wind River).

Film je adaptáciou rovnomenného románu od spisovateľa Michaela Korytu, ktorý sa taktiež podieľal na písaní scenára. Novinka bude debutovať na streamovacej platforme HBO Max 14. mája 2021. Kino premiéra je naplánovaná o deň skôr.

Trailer k filmu Those Who Wish Me Dead:

Dej ti ukáže prostredie montánskej divočiny zasiahnutej lesným požiarom, kde sa mladý svedok vraždy (Finn Little) stane terčom prenasledovania záhadnými vrahmi. Angelina Jolie hrá v tomto dramatickom príbehu odborníčku na prežitie, ktorej úlohou je chrániť chlapca, pretože nebezpečenstvo číha na každom kroku.

Vo filme sa taktiež predstavili herci ako Nicholas Hoult (Šialený Max: Zbesilá cesta), Jon Bernthal (Vlk z Wall Street), Aidan Gillen (Bohemian Rhapsody), Tyler Perry (Stratené dievča), Jake Weber (Úsvit mŕtvych) a veľa iných.

Those Who Wish Me Dead trailer
Zdroj: etonline.com

Pestrá premisa filmu

Film je opísaný ako „ženský neowestern“ zameraný na požiar v rozsiahlej divočine v americkom štáte Montana, ktorý sa sústreďuje na mladého chlapca bojujúceho o život. Ten sa stane svedkom vraždy svojho otca a po krku mu idú neznámi vrahovia.

Prenasledovaný vrahmi, ktorí ho chcú umlčať raz a navždy, sa čoskoro chlapec stretáva s veteránskym hasičom a odborníkom na prežitie v divočine. Keď však vrahovia zapália les, aby zakryli všetky stopy, musí dvojica nie len prežiť smrteľný požiar, ale taktiež aj prekonať vrahov, ktorí sú im neustále v pätách.

Najnovší film od štúdia Warner Bros. sľubuje veľa napínavej akcie, ktorú je cítiť už z prvej ukážky. Okrem toho nechýba ani skvelé herecké obsadenie v spojení s kvalitným výrobným tímom, takže o napínavý kinematografický zážitok je určite postarané.

Čo hovoríš na prvý oficiálny trailer k filmu Those Who Wish Me Dead? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -