Užite si prvý exkluzívny náhľad do thrilleru Thoroughbreds, v ktorom si zahrá talentovaná Anya Taylor-Joy!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Konečne sa na internet dostali prvé exkluzívne zábery z nového filmu Thoroughbreds. Tento thriller vo svojom jadre skrýva mladé herecké hviezdy ako Olivia Cooke (Bates Motel), Anya Taylor-Joy (Čarodejnica, Rozpoltený) a pridá sa k ním taktiež aj herec Anton Yelchin (Star Trek), ktorý nás navždy opustil ešte 19. júna 2016.

Čo nám thriller Thoroughbreds ukáže?

Dve priateľky z detstva, Lily (Anya Taylor-Joy) a Amanda (Olivia Cooke) sa sa po dlhých rokoch opäť stretli. Stalo sa tak v štáte Connecticut, kde sa spojilo ich priateľské puto. Lily sa zmenila na vysokoškoláčku, ktorú v škole rešpektovali. Naopak, Amanda si vytvorila niečo vlastné, čo sa však vykoľajilo a bude musieť zniesť problémy. Hoci sú hlavné postavy v úplnom rozpore, dvojica sa aj napriek tomu musí spojiť. Dôvodom toho je aj ich trápiaci sa nevlastný otec Mark. Ako to celé dopadne, si môžete pozrieť v oficiálnom traileri, ktorý sa nachádza nižšie v článku!

Réžie sa chopil skúsený Cory Finley, ktorý si taktiež napísal aj scenár. Film sa v kinách objaví 9. marca 2018 a určite sa máme na čo tešiť!  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -