FilmyTrailery

Užite si prvý exkluzívny náhľad do thrilleru Thoroughbreds, v ktorom si zahrá talentovaná Anya Taylor-Joy!

Konečne sa na internet dostali prvé exkluzívne zábery z nového filmu Thoroughbreds. Tento thriller vo svojom jadre skrýva mladé herecké hviezdy ako Olivia Cooke (Bates Motel), Anya Taylor-Joy (Čarodejnica, Rozpoltený) a pridá sa k ním taktiež aj herec Anton Yelchin (Star Trek), ktorý nás navždy opustil ešte 19. júna 2016.

Čo nám thriller Thoroughbreds ukáže?

Dve priateľky z detstva, Lily (Anya Taylor-Joy) a Amanda (Olivia Cooke) sa sa po dlhých rokoch opäť stretli. Stalo sa tak v štáte Connecticut, kde sa spojilo ich priateľské puto. Lily sa zmenila na vysokoškoláčku, ktorú v škole rešpektovali. Naopak, Amanda si vytvorila niečo vlastné, čo sa však vykoľajilo a bude musieť zniesť problémy. Hoci sú hlavné postavy v úplnom rozpore, dvojica sa aj napriek tomu musí spojiť. Dôvodom toho je aj ich trápiaci sa nevlastný otec Mark. Ako to celé dopadne, si môžete pozrieť v oficiálnom traileri, ktorý sa nachádza nižšie v článku!

Réžie sa chopil skúsený Cory Finley, ktorý si taktiež napísal aj scenár. Film sa v kinách objaví 9. marca 2018 a určite sa máme na čo tešiť!  

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár