Členovia tímu Thunderbolts sú oficiálne POTVRDENÍ! Na koho sa budeme tešiť v tejto smrtiacej tímovke?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Členovia tímu Thunderbolts

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, že by Yelena Belova (Florence Pugh) mohla viesť tím vo filme Thunderbolts. Tohtoročné D23 Expo nám však odhalilo a potvrdilo reálnych členov, ktorí sa v tomto filme ukážu a budú súčasťou rovnomenného tímu. Kto budú teda členovia Thunderbolts, tímu, ktorí sa častokrát berie ako ekvivalent Suicide Squad od konkurenčného DC?

Film Thunderbolts zakončí Fázu 5, ktorú odštartuje film Ant-Man and the Wasp: Quantumania 16. februára 2023. V tejto fáze sa môžeme (zatiaľ) tešiť na 6 filmov a 6 seriálov. Vieme dokonca aj to, kto budú najdôležitejší hrdinovia tejto fázy. O tom sa viac dočítate v tomto článku. Kto budú ale najdôležitejší anti-hrdinovia zistíte o niečo nižšie.

Thunderbolts
Zdroj: Marvel

7 statočných… a smrtiacich

Zoznam tvorí sedem mien, pričom prvým z nich je už spomínaná Yelena. Ďalšími sú Red Guardian (David Harbour), U.S. Agent (Wyatt Russell), Bucky Barnes (Sebastian Stan), Ghost (Hannah John-Kamen), Taskmaster (Olga Kurylenko) a Valentina Allegra de Fontaine (Julia Louis-Dreyfuss). Posledná spomínaná by ich mala viesť, no možno ich nakoniec povedie aj Yelena.

Na koncept arte môžeme vidieť aj ich uniformy, v ktorých sme ich videli už aj predtým. Jedinou väčšou zmenou prešiel len Red Guardian. Prečo to budú práve tieto postavy? Nuž, ide o anti-hrdinov, jedincov, ktorí nie sú ani dobráci, ani tí zlí. Majú za sebou aj hrdinskú históriu, ale aj nejaké temné činy. Možno dokonca vďaka ich povahe dostaneme aj film s hodnotením R.

To je však pri tomto štúdiu skôr snom než reálnou možnosťou. V každom prípade, ide o tým zaujímavých indivíduí, ktoré sme predtým videli skôr len ako podporné či vedľajšie postavy alebo menších záporákov. Bude zaujímavé sledovať ich interagovať spolu, ako aj to, ako (ne)vyvážené sú ich morálne kompasy či zásady. Všetko toto uvidíme v kinách 25. júla 2024.

Čo hovoríte na toto zloženie tímu? Ktorí z týchto anti-hrdinov je váš najobľúbenejší?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -