Zadržte dych, prvý trailer na film Tiché miesto 2 je konečne tu

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Herec John Krasinski má rád výzvy a z toho dôvodu nám v roku 2018 priniesol na plátna kín celovečerný horor s názvom Tiché miesto. Film sa dočkal veľkého úspechu u divákov, no aj v podobe čísel zárobkov. Tiché miesto celosvetovo zarobilo vyše 340 000 000€ a preto bolo len otázkou času kedy k nám dorazí pokračovanie. O čo pôjde vo filme tentoraz?

V posledných rokoch sa s horormi doslova pretrhlo vrece. Každý rok k nám dorazí mnoho titulov, no nie všetky sa dajú považovať za skutočný horor. Režiséri dávajú všetky karty na svoje jump scary, než na budovanie skutočne strašidelnej atmosféry. Avšak John Krasinski sa rozhodol vybočiť zo smeru obyčajných ducharín a priniesol nám niečo doteraz nevídané.

Film o 5 člennej rodine, ktorá prežila útok záhadných príšer zožal úspech u kritikov. Niet sa čomu diviť, keďže atmosféru v kine nebudoval len film, ale aj diváci, ktorí nemohli vydať čo i len malú hlásku. Akýkoľvek zvuk vo filme Tiché miesto totiž znamená istú smrť.

https://youtu.be/QbynQn2_0RU

Pred nejakým častom štúdio Paramount vypustilo prvý oficiálny teaser, ktorý trval 30 sekúnd. Teraz k nám ale konečne dorazil plnohodnotný trailer na pokračovanie pod názvom Tiché miesto 2, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Prvý trailer na Tiché miesto 2

Trailer nám ukazuje zábery z minulosti a teda sa možno dočkáme vysvetlenia, že čo sú záhadné príšery zač a odkiaľ vlastne prišli. Mimo toho film nadväzuje na udalosti z prvého filmu a teda z pôvodnej pätice nám ostali len 3 členovia rodiny a čerstvé novorodeniatko. Ako sa bude vyvíjať ich príbeh teraz a kto je záhadný chlap (Cillian Murphy) z traileru sa dozvieme až v kine.

O pokračovanie sa opäť postaral John Krasninski, ktorý znovu obsadil svoju partnerku Emily Blunt do hlavnej úlohy. Film si budeme môcť pozrieť už tento rok a to 20. marca 2020. Zatiaľ si môžete skrátiť čakanie pozretím prvého dielu.

Čo si myslíte o pokračovaní? Páčil sa vám trailer? Napíšte nám svoj názor do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -