Tiché miesto 3 sa stáva realitou. Hororové pokračovanie ide do vývoja a dorazí v roku 2025

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Paramount Pictures nedá na svoj hororový klenot dopustiť a dve časti sú jednoducho málo. Úspešné pokračovanie Tiché miesto: Časť II (2020) skončilo s otvorenými dverami do ďalšieho príbehu a  toho sa fanúšikovia Krasinskeho tvorby nakoniec dočkajú. Tiché miesto 3 ide do vývoja a premiéra by mala doraziť v roku 2025.

Skvelú správu prezradil na podujatí ViacomCBS John Krasinski, no či bude opäť režisérom aj tretieho hororového filmu zo série zatiaľ nevieme. V pozícii producenta sa však objaví určite, takže projekt je našťastie v dobrých rukách.

Tiché miesto 3 spin-off
Zdroj: voxatl.org

Hororová sci-fi dráma Tiché miesto 3 sa stáva realitou!

S veľkou pravdepodobnosťou bude príbeh pokračovať tam, kde sme skončili. V predošlých dvoch filmoch si zahrali John Krasinski, Emily Blunt, Noah Jupe, Milicent Simmonds a Cillian Murphy (Peaky Blinders). Horor Tiché miesto: Časť II sa pre štúdio Paramount stal relatívne veľkým úspechom, keďže išlo o jeden z prvých filmov vypustených do kín po utíchajúcej pandémii COVID-19. Z celkového rozpočtu 17 miliónov dolárov film zinkasoval krásnych 297 miliónov dolárov po celom svete. Pôvodný film zo série, Tiché miesto (2018), sa stal taktiež prekvapivým hitom a do dnešného dňa dokázal zarobiť 340 miliónov dolárov.

Krasinski poznamenal, že novinka je úplne rozdielnym projektom v porovnaní s ohláseným spin-offom k sérii Tiché miesto. Režisérom spin-offu je Michael Sarnoski, ktorý taktiež napísal scenár. O filme je zatiaľ známe len to, že sa odohráva v rovnakom svete a bude založený na originálnom nápade Johna Krasinskeho. Uvedenie filmu je momentálne naplánované na 22. septembra 2023.

Tešíš sa na film Tiché miesto 3 od filmového štúdia Paramount? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -