Nesmieš vydať ani hlásku. Finálny trailer na Tiché miesto: Časť II odhaľuje hororový hit tohto leta

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Rodina Abbottovcov je späť a musí čeliť ešte smrteľnejším hrozbám. V roku 2018 sme horor Tiché miesto sledovali v kinosále so zatajeným dychom. Každé prežutie pukancov mohlo byť fatálne. Srandy bokom, štúdio Paramount vydalo finálny trailer na očakávané pokračovanie, Tiché miesto: Časť II. Už čoskoro sa vrátime do post-apo sveta, v ktorom každá hláska rozhoduje medzi životom a smrťou.

O smrti by svoje vedel povedať aj režisér John Krasinski, ktorý zároveň v prvej časti stvárnil hlavnú postavu. Sekundovala mu jeho ozajstná (aj filmová) manželka Emily Blunt. Tomu sa hovorí rodinkárstvo, no nie? Krasinski udalosti filmu síce neprežil, no opäť sa vracia ako režisér a scenárista. Herecké obsadenie doplnia Cillian Murphy (Peaky Blinders, Batman začína) a Djimon Hounsou (Strážcovia Galaxie, Captain Marvel).

Finálny trailer na Tiché miesto: Časť II

Finálny trailer odhaľuje flashback scénu, v ktorej sa vráti aj Krasinski. V krátkosti tak nazrieme aj do minulosti, možno na úplný začiatok útoku neznámych príšer. Neskôr sa vrátime do prítomnosti, čo naznačuje aj oficiálna synopsa príbehu:

„Po smrteľných udalostiach doma musí rodina Abbottovcov (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) teraz čeliť hrôzam vonkajšieho sveta, keď v tichosti pokračujú v boji o prežitie. Nútení púšťať sa do neznáma si rýchlo uvedomia, že stvorenia, ktoré lovia podľa zvuku, nie sú jedinými hrozbami, ktoré číhajú za piesočnou cestou.“

Premiéra v kinách je naplánovaná na 28. máj 2021. Na Slovensku sú stále zatvorené, no veríme, že do leta sa to zmení. V takom prípade by mohlo ísť o hororový hit tohto leta. 45 dní po americkej premiére bude film dostupný na streamovacej službe Paramount+. Samozrejme, opäť nedostupnej na Slovensku. Jediná možnosť? V tichosti čakať!

Páčil sa vám prvý film a tiež sa neviete dočkať pokračovania? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -