Franšíza Tiché miesto expanduje do vlastného univerza. Kto sa postará o nový spin-off?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na obzore je nový hororový spin-off odohrávajúci sa vo svete filmovej franšízy Tiché miesto. Režisérom projektu je Jeff Nichols a producentom nebude nikto iný ako John Krasinski.

Prvé dva filmy zo série zrežíroval a napísal John Krasinski. V pôvodnom filme si taktiež zahral hlavnú úlohu a jeho hororový thriller si medzi kritikmi získal zaslúžené uznanie.

Pokračovanie o svete zničenom mimozemskými útočníkmi sa malo oficiálne dostaviť do kín v apríli tohto roku, avšak z dôvodu pandémie a zavretým kinám ho štúdio Paramount preložilo na 24. apríl 2021.

Tiché miesto 2 spin-off
Zdroj: thenerdstash.com

Tiché miesto spin-off uvidíme najneskôr v roku 2022

Rýchlo sa rozvíjajúca franšíza prinesie všetkým hororovým fanúšikom nový film, o ktorý sa postará Jeff Nichols. 41-ročný tvorca napíše taktiež aj scenár založený na nápade od Krasinskeho, ale akékoľvek podrobnosti o deji alebo potencionálnom obsadení zatiaľ nie sú známe.

Projekt bude zastrešovať filmové štúdio Paramount Pictures a Krasinskeho produkčná spoločnosť Sunday Night. Na spin-offe sa okrem vyššie spomínaných pánov podujmú aj Andrew Form, Brad Fuller a Michael Bay, ako producenti pod záštitou spoločnosti Platinum Dunes.

tiché miesto recenzia
Zdroj: time.com

Krasinski má k pokračovaniu veľa nápadov

Síce netušíme, ako bude vyzerať pripravovaný spin-off, zapojenie Krasinskeho v projekte nás určite teší. Predsa len, tvorca už v minulosti narážal na skutočnosť, že má množstvo nápadov k ďalšiemu pokračovaniu pre franšízu Tiché miesto, a takto sa stihol vyjadriť v rozhovore pre Collider o možnostiach rozvetvovania príbehu:

„Zaujímavé je, že som skutočne nemyslel na druhý film, keď som robil ten prvý. V prvom filme som hasil požiare a vždy som sa zamýšľal na tým, že kam až tie požiare vedú. No nikdy som si nemyslel, že sa nejakého pokračovania vôbec dočkáme. A keď som to pokračovanie napísal, neskôr som si už aj sám začal písať poznámky, aby sme mohli vytvoriť tretí film.“

Len pre zaujímavosť, film Tiché miesto premiéroval v roku 2018 a z celkového rozpočtu 18 mil. dolárov si dokázal zarobiť krásnych 340 mil. dolárov po celom svete.

Ako sa bude dariť pokračovaniu sa dozvieme už o pár mesiacov, ako aj o novom spin-offe, o ktorom vás budeme určite informovať. Do tej doby si nezabudnite pripomenúť nadchádzajúce pokračovanie s názvom Tiché miesto: Časť II, ktorého trailer nájdete nižšie.

Čo hovoríte na pripravovaný spin-off, ktorý rozšíri hororovú franšízu Tiché miesto o ďalší nový film? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -