Deň, keď ľudstvo stíchlo. Strhujúci trailer ukazuje útok mimozemšťanov a zánik civilizácie

Nenechajte si ujsť

Séria Tiché miesto dostáva nový film

Vydarená hororová séria Tiché miesto sa čoskoro dočká prírastku. Nepôjde o priame pokračovanie príbehu rodiny Abbottových, ale prequelovú snímku, ktorá divákov vráti na začiatok a ukáže začiatok apokalypsy. Tiché miesto: Prvý deň  sa práve ukázal v ďalšom traileri, ktorý opäť navnaďuje na mrazivý zážitok.

Nový film Tiché miesto sa zameria na nové postavy a dočkáme sa aj zmeny prostredia. Hororová snímka sa bude odohrávať v New Yorku a pozrie sa na príchod mimozemšťanov očami Sam, ktorá sa snaží prežiť ničivé udalosti. Po ohlušujúcom úvode sa podľa traileru môžeme opäť pripraviť na skvelú prácu so zvukom a tichými pasážami.

Nové postavy aj režisér

Zároveň je však cítiť, že Tiché miesto: Prvý deň sa oproti dvojici komornejšie ladených predchodcov na udalosti pozrie z výrazne ambicióznejšej a rozpočtovo veľkorysejšej perspektívy. Okrem nových postáv vidíme aj čerstvé prostredie, v ktorom sa bude jeho dej odohrávať.

Lesy a opustené domy striedajú mrakodrapy a metro v New Yorku v deň, kedy ešte ľudia nevedia, že ich výkriky môžu zabiť. Prequel sa zameria na úplne nové postavy. Tie si zahrajú Lupita Nyong’oAlex WolffJoseph Quinn a Denis O’Hare.

Vo filme si opäť zahrá aj Djimon Hounsou, ktorý sa ukázal v Tiché miesto: Časť II. Na režisérskej a scenáristickej stoličke Krasinského vymenil Michael Sarnoski, známy napríklad pre film Pig s Nicolasom Cageom. Krasinski sa ale svojho dopadu na sériu, ktorú vytvoril, úplne nevzdá. Na snímke totiž pracuje ako producent. Film Tiché miesto: Prvý deň príde do kín 28. júna.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -